"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
30.09.2023, imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery
BednarSzok >> Archiwum

Archiwum

W Archiwum najdują się wszystkie newsy, które straciły już aktualność.


Kancelaria Sejmu wysyła druki sejmowe
by Ludwik [31.10.2001]
Od 30 października działa Kacelaria Sejmu, której zadaniem jest propagacja idei szkolnej demokracji. Aby otrzymywać druki sejmowe należy - tak jak posłowie - podać Kancelarii swoje dane osobowe. Zainteresowani drukami sejmowymi proszeni są o przesłanie na adres Kancelarii Sejmu - LOBELIO@ETA.PL - następujących danych: 1) imię, 2) nazwisko, 3) adres, 4) kod pocztowy, 5) telefon domowy, 6) komórka, 7) e-mail, 8) stan szkolny, 9) terytorium. Prawdziwość danych osobowych będzie sprawdzana. Kancelaria Sejmu przeprasza za ową niedogodność
0 komentarzy


Relacja z posiedzenia sejmu
by Ludwik [30.10.2001]
Dnia 29 września z lekkim opóźnieniem odbyło się drugie w tej kadencji posiedzenie Sejmu. Niestety frekwencja była tak niska, że nie było kworum, więc nie można było przegłosować żadnej ustawy. Za to odbyła się burzliwa dyskusja, a Rady Szkoły zdały sprawozdanie ze swojego funkcjonowania w tej kadencji. Pragniemy wszystkich zawiadomić, że następne, nadzwyczajne posiedzenie Sejmu odbędzie się już 12 listopada 2001 (poniedziałek) o godzinie 17.30!
WIĘCEJ O TYM POSIEDZENIU >>>
0 komentarzy


Kawiarenka juz działa
by Guli [29.10.2001]
Wszytskich ludzi którzy zajrzą do naszego serwisu serdecznie zapraszamy do kawiarenki BednarSzoku, która już działa. Z biegiem czasu kawiarenka bedzie zmieniana do potrzeb naszych użytkowników.


Serdecznie zapraszamy
0 komentarzy


Posiedzenie Sejmu
by Ludwik [28.10.2001]
Dnia 29 Października (poniedziałek) o godzinie 17.00 na Bednarskiej odbędzie się posiedzenie sejmu. Wszyscy posłowie zarówno z Bednarskiej jak i z Raszyńskiej są proszeni o przybycie.
0 komentarzy


Nowe Pismo Historyczne
by Guli [24.10.2001]
UWAGA!!! UWAGA!!!

W szkole powstaje nowe pismo historyczne. W związku z tym ogłaszamy

Konkurs na nazwę pisma.


Prócz tego zbieramy wymyślone przez was źródła historyczne.
Wszelkie pomysły i źródła prosimy przesyłać pod adres: gul@tenbit.pl.
W mailu prosimy podać swoje imię, nazwisko i nazwę klasy.
0 komentarzy


Przeprosiny
by Guli [23.10.2001]
Chcieliśmy bardzo przeprosic tych wszystkich którzy weszli na strony BednarSzoku i znaleźli nieskończoną wersję naszego serwisu. Jest to spowodowane tym iż BednarSzok jest w fazie prac. Redakcja nie miała pojęcia że tak dużo osób wie już o naszym serwisie. Za wszelkie niedogodności z góry przepraszamy. Wszelkie uwagi związane z BednarSzokiem prosimy przesyłać pod adres gul@tenbit.pl [a lepiej na regis@strefa.com - Regis:)] - (róbta jak chceta). Wszystkie uwagi rozpatrzymy i z biegiem czasu bedziemy się z całych sił starać doprowadzić BednarSzok do waszych potrzeb.
0 komentarzy


Bal otrzęsinowy
by Guli [20.10.2001]
Włśnie wrócilem z balu otrzęsinowego. Było SUPER. Jeżeli ktoś nie był niech żałuje. Wszystkie nowe klasy zostały otrząsnięte. Rocznik nosi nazwę TRZYNASTKI (od trzynastego roku szkoły). Więcej informacji już nie długo w fotoreportażu.
0 komentarzy


Bal otrzęsinowy
by Guli [20.10.2001]
Już dziś Bal otrzęsinowy. Rozpoczęcie ok. godziny 16.00.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE
0 komentarzy


www.onephoto.net
by Guli [29.09.2001]
Strona na ktorej znajdziecie zdjecia miedzy innymi naszych redakcyjnych kolegow Hobbita, Regisa i wiele, wiele innych. Strona jest ogolnie kiepska... niski poziom... - [hobbit] Warto zobaczyc: Hobbit, Regis

www.onephoto.net
0 komentarzy


Potrzebna lodówka
by Guli [06.09.2001]
Gabinet lekarski w liceum na Bednarskiej poszukuje małej (ok. 60 l.) lodówki na szczepionki. Prosimy o kontakt z pielęgniarką.
Pani Malwina Homa (pielęgniarka)
0 komentarzy


Koniec BednarSzoku
by Redakcja [rok szkolny 2000/2001]

UWAGA!

BednarSzok, wspólną decyzją całej redakcji, rozpada się. Zadecydowaliśmy że istnienie tego serwisu nie ma sensu.
Dziękujemy tym, którzy byli z nami.
1 komentarz


PROCES PRZECIWKO H.G.W.
by Regis [rok szkolny 2000/2001]
We wtorek, 6. marca odbędzie się proces przeciwko Tomkowi Ode oraz gazecie H.G.W. Do sądu podała go pani Ewa Korulska, za naruszenie konstytucji szkolnej, konkretniej za używanie wulgaryzmów. Sędziować będą sędziowie z Bednarskiej, nie z Raszyńskiej.
0 komentarzy


WŁAMANIE DO SZKOŁY PRZY ULICY RASZYŃSKIEJ
by Guli [rok szkolny 2000/2001]
Dzis było włamanie do naszej szkoły. Jest to smutna wiadomosć ponieważ skradzione zostały pieniadze zbierane na wózek dla Igora i na pomoc dla ludzi poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Indiach. Wiecej informacji >>>
0 komentarzy


OGÓLNOPOLSKI RANKING SZKÓŁ SREDNICH 2001
by Guli [rok szkolny 2000/2001]
W dzisiejszej RZECZPOSPOLITEJ (piatek, 5 stycznia 2001) można znalezć ogólnopolski ranking szkół srednich 2001 w którym nasza szkoła (Bednarska) zajmuje UWAGA - 1 miejsce ze szkół społecznych i 8 miejsce w ogólnej klasyfikacji. Jesli chcesz możesz tu zobaczyć Ranking. Oprócz tego jest reportaż o naszej szkole zatytułowany "U maharadży na Bednarskiej" też go możesz zobaczyć wchodzac tu i jeszcze wypowiedz Pani Krystyny Starczewskiej możesz zobaczyć to tu.
0 komentarzy


KAMPANIA WYBORCZA
by Ludwik [rok szkolny 2000/2001]
Kampania wyborcza ruszyła pełną parą, na wszystkich ścianach wiszą plakaty, reklamujące kandydatów, jedne są bardziej merytoryczne, inne mniej. Z plakatów uśmiechają się do nas podobizny kandydatów, zachęcają hasła... Niektórzy kandydaci reklamują się też w internecie (na Raszyńskiej np. www.adamw.prv.pl, www.gajewski.prv.pl, www.jsokolowski.hg.pl).
0 komentarzy


WIRTUALNA BEDNARSKA I RASZYŃSKA
by Guli [rok szkolny 2000/2001]
Powstaje nowa strona Bednarskiej "Wirtualna Bednarska i Raszyńska" zapraszamy na odwiedzenie tej strony. Na razie jest tylko opracowanie graficzne tej strony ale już niedługo będzie informator, wyszukiwarka, chat itd.
http://slo.bednarska.edu.pl/
0 komentarzy


SERWER NA RASZYŃSKIEJ
by Regis [rok szkolny 2000/2001]
Serwer na Raszyńskiej jest już dostępny z sieci pod adresem http://neuron.slo.bednarska.edu.pl/, także możecie tam już zamieszczać swoje strony.
0 komentarzy


KOLEJNA GAZETA...
by Ludwik [rok szkolny 2000/2001]
Na Raszyńskiej powstała kolejna gazeta, nazywa się H.G.W. (CZASOPISMO NIEZALEŻNE). Tematem w niej poruszanym jest polityka wewnątrz demokracji szkolnej i światowej. Jednym z Redaktorów jest znany już, ze swojego kontrowersyjnego (delikatnie mówiąc...) artykułu w "Gazetce szkolnej" Tomasz Ode. Najprawdopodobniej i przy tej gazecie bez kontrowersji się nie obędzie, bo jak pisze sama Redakcja "Nie będziemy też unikali niewygodnych tematów z życia szkoły, bo zadaniem "czwartej władzy" jest rozliczać pozostałe-co w waszym imieniu czynić będziemy. A więc nie zawsze będziemy się podobać." Pożyjemy, zobaczymy...
Tu znajdziesz spis treści numeru 0
0 komentarzy


WYBORY
by Ludwik [rok szkolny 2000/2001]
Wybory tuż, tuż... Czy chcesz kandydować do władz szkoły (Sejm, rady szkoły i sąd)? Jeśli tak to koniecznie przeczytaj znowelizowaną Ordynacje Wyborczą (Przyszłym sędzią polecamy ustawę o Sądzie Szkolnym). Tu znajdziecie opracowanie tych ustaw (i nie tylko...) autorstwa ministra finansów Krzysia Sikory.
Już wkrótce zamieścimy krótki opis tych władz, oraz nasz poradnik jak do nich kandydować.
0 komentarzy


PIKNIK NIEPODLEGŁOŚCIOWY
by Ludwik [rok szkolny 2000/2001]
Właśnie wróciłem z pikniku. Było wspaniale!!!! jeśli tam nie byłeś to żałuj!!! Ja bym wrócił pierwszym samolotem Z Honolulu żeby tam być!!! To co było na Raszyńskiej do tego pikniku nawet się nie umywa!!!
TU ZNAJDZIESZ DOKŁADNY OPIS PIKNIKU
0 komentarzy


SEJM PRZYJĄŁ
by Ludwik [rok szkolny 2000/2001]
Pomimo drobnych kłopotów (posłowie nie zostali należycie zawiadomieni o posiedzeniu i były kłopoty z frekwencją) sejm przyjął poprawki do bardzo ważnych ustaw: Ustawy o systemie bednarowym, Ordynacji Wyborczej i ustawy o Sądzie Szkolnym. Na poprzednim posiedzeniu sejm wprowadził poprawki do konstytucji (dostosowujące ją do realiów dwóch budynków) i zadecydował o samo rozwiązaniu. Było to więc ostatnie posiedzenie sejmu w tym składzie. Tu przeczytasz co o tych zmianach pisze pan Krzyś Sikora, minister finansów.
0 komentarzy


ANKIETA O BEDNARACH
by Ludwik [rok szkolny 2000/2001]
W szkole na Bednarskiej i Raszyńskiej wśród uczniów zostały przeprowadzone ankiety na temat bednarów. Ankiety miały pomóc sejmowej komisji bednarowej i samemu sejmowi w opracowaniu nowej ustawy bednarowej. Tutaj znajdziesz wyniki z Raszyńskiej.
1 komentarz

Jesteś na 28 stronie newsów z 28.
[1][2][3][4][5][6][7][8][9][10][11][12][13][14][15][16][17][18][19][20][21][22][23][24][25][26][27][28]

BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone