"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
14.06.2024, imieniny Bazylego, Elizy, Justyny
BednarSzok >> Rozprawa sądowa

Newsy


Rozprawa sądowa
by Ludwik [19.02.2002]
Dnia 27 lutego o godzinie 17.00 na Raszyńskiej odbędzie się, zapowiadana przez Krysie Starczewską na „zebraniu o nieagresji”, rozprawa sądowa przeciw Piotrkowi P. o przewinienia, które miał popełnić po ponownym przyjęciu go do szkoły.
Skład sędziowski to:
Beata Krajewska
Danuta Sterna
Ola Urbańska


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]No dobrze wiedzieć, tylko jak kogos nie bylo na owej pamietnej duskusji, to skad ma wiedziec jakie stawiane mu(P.Parysowi) sa zarzuty?
nadesłał lucek dnia 19-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Z tego co pamiętam na dyskusji nie przedstawiono tej sprawy precyzyjnie,a tylko jako przykład podano np. zabranie dziewczynkom zbierającym na naszym finale WOŚP puszki na pieniądze i zwrucenie oblanej colą ("kolega oblał"), mazanie...
nadesłał Ludwik dnia 19-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Hmm.. Może byłoby lepiej gdyby Piotr dał sobie jednak spokój z naszą szkołą? BTW. Czy pisanie imienia łącznie z nazwiskiem jest fair? Bo z tego co wiem, to nie wchodzą tu tylko osoby z naszej szkoły, a jakaś tam ustawa jest ;P.
nadesłał Nowy... dnia 19-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Ten news napisałem na podstawie oficjalnego ogłoszenia o procesie, które wisi na tablicy ogłoszeń. Tam jest imie i nazwisko, ale ok... już usuwam.
nadesłał Ludwik dnia 19-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Mam nadzieje, ze sie nie gniewasz, ale sam powiedz, czy chcialybys aby Twoje nazwisko widnialo on-line przy jakims oskarzeniu. Uwazam, ze jesli sprawa sie rozstrzygnie, a winny zostanie uznany za winnego to bedzie mozna napisac w calosci imie i nazwisko.
nadesłał Nowy... dnia 19-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Niech przyjdzie na rozprawę to sie dowie!
nadesłał ad dnia 19-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Widziałem pozew! Dotyczy rozporowadzania papierosów w dniu 9 stycznia.
nadesłał Lobelio dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]28 natomiast odbędzie się proces dotyczący dłużników bednarowych z bednarskiej a o ile mi wiadomo (jestem jednym z sędziów) jest ich więcej niż na raszyńskiej... i kto teraz będzie mówił o nie dojrzałym traktowania ustroju szkoły przez uczniów z raszyńskiej?
nadesłał szymon dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Po co robić taką aferę z tą puszką? To był zwykły szczeniacki wygłup! Myślę, że Piotrek nie zdawał sobie sprawy z tego co robi i jakie poniesie to za sobą konsekwencje. Skupcie się na prawdziwych problemach!
nadesłał siostry sisters dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Lobelio napewno wie lepiej... dla tego nie pisałem tego w newsie, bo nie wiedziałem na 100%. A siostrom przypominam, że Piotrek już KILKA RAZY zdawał sobie sprawy z tego co robi i jakie poniesie to za sobą konsekwencje...
nadesłał Ludwik dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Powtarzam z uporem maniaka, że pozew nie dotyczy zalanej colą puszki, lecz rozprowadzania papierosów. I tym razem sąd będzie musiał coś z tym zrobić. Pamiętam proces o picie alkoholu, w którym orzeczono, że korek flaszki miał tendencję do odkręcania się, a zawartość do wylewania się - toteż oskarżonego uniewinniono. Trudno mi sobie wyobrazić orzeczenie, jakoby papierosy miały tendencję do krycia się po kieszeniach Piotrka ubrań, a ręce samoistnie je stamtąd użyczały kolegom. Jest to coś doprawdy poważnego i z tej właśnie racji puszka z zalanymi pieniędzmi nie ma tu nic do rzeczy.
nadesłał Lobelio dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Ma znaczenie. To była puszka Orkiestry Świątecznej pomocy. To taka organizacja, wiesz Lobelio. Charytatywna. Jest to równie poważn jak papierosy, bo na papierosy można odmówić i to sprawa trzymania się zasad, a tak szkodził komuś kto naprawdę ma kłopot :(.
nadesłał owiec dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]moze zrobimy wirtualny proces na bednarszoku?
nadesłał Guli dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]fajny pomysl Guli! ja się ch ętnie pogapie :)
nadesłał m&m dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Radze wziac pod uwage, ze wrazie organizowania rozprawy na czcie, mozna by miec male problemy z wejsciem na niego gdyby byl za bardzo przeladowany. Ale tak wogole to fajowy pomysl!!!
nadesłał Magnus dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Widziałem tę puszkę - i było na niej napisane "dokument ścisłego zarachowania" - i trzeba było ją taką popsutą oddać Orkiestrze - oni zbierają wszystkie zniszczone, podarte, zamoczone i pogryzione puszki. Co za organizacja!
nadesłał Lobelio dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Żałuję też, że z uwagi na powagę swego urzędu :) nie mogę być Piotrkowi mecenasem.
nadesłał Lobelio dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]podobno maja pozwac tez piotrka za malowanie wszędzie swoich podpisów(slyszalem taki pomysl nie dawniej jak tydzien temu)to ciekawe ale znam troche piotrka i wiem ze od okolo cos ponad miesiąc nie podpisał sie na rzadnej scianie, ławce, krzesle czy na czyms innym co nalezało by do szkoły (pisze te swoje podpisy- i to często ale na kartkach!) jestem bardzo ciekawy czy oskarzenie na temat niszczenia tez zostało w koncu wniesione?

P.S.z tą wirtualną rozprawą to super pomysł, jak tylko bedzie to zapewniam obecnosc z góry.
nadesłała kolega oskarzonego dnia 20-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]O matko!! Miesiac bez 'podpisywania sie'! Ja bym tak nie wytrzymal, codziennie MUSZE zniszczyc przynajmniej trzy lawki i cztery krzesla, czasami jeszcze troche scian... No... Kolego Pary... ski, brawo! Niech mnie, caly miesiac... caly miesiac...
nadesłał ef dnia 21-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Jestem świadkiem moi drodzy ale nie znaczy to, że chcę zdołować Parysa czy tym podobne !!!
nadesłał [pusty] dnia 21-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]kolego parysa pogratuluj swojemu koledze za takie osigniecie... to naprawde nie mozliwe... przez caly miesiac? jej jak on to zrobil... od razu dla niego sto co ja gadam 200 bednarow nagrody... i pomnik, ale ze zlota... o i w ogole specjalny apel i niech sama Krysia Starczewska wreczy mu nagrode... co Pani na to?... ja tak nie umialbym wytrzymac, nie mam tak silnej woli... a ty "ef" jestes cienki ja tylko dzis pomazalem sciany na wszystkich trzech pietrach, i by nikt sie nie dowiedzial pomazalem tesh te nowo odnowione kibelki, o i jeszcze zebys wiedzial ile lawek palcow mi brak, komputer w sali informatycznej tesh pomalowalem... a co! :)
nadesłał Guli dnia 21-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]a ja nic nie pomalowalem;(
nadesłał h. dnia 22-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]oj...a pan Stryjek nie sadzi?
nadesłał h. dnia 22-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Tomek Stryjek jest tylko jednym z czterech sędziów - nauczycieli. Nie może zawsze przewodniczyć składom sędziowskim.
nadesłała Krzyś Sikora dnia 22-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]co do tego miesiąca to bym nie była tego taka pewna... tydzień temu pojawił się na mojej śliczniutkiej ławce podpis pana Piotra. A może sam mu się marker wyjął z kieszeni i zmusił rękę do podpisu?
nadesłała ja dnia 23-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Oj Parys, Parys (tutaj westchnienie). Co z toba będzie. Posłuchajcie ja wiem kto wydał pozew. NIe wiem po co to mówię, ale też nie wiem czy wy wiecie i czy to jest tajne. Tak ja powiedział ktoś tutaj uważam że Parys powinien już sobie dać spokój z ta szkołą. Niech idzie do swojej lokalnej gdzie muszą go przyjąć.

nadesłał Kamil (Legolas) dnia 23-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Parys nie jest głupi (niepotwierdzona informacja) i dobrze wie jakie będą konsekwencje. juz raz go wylali i powinien się czegoś nauczyć. A on nie! bez skrupułów maże sobie po wszystkim!!!

nadesłała ja dnia 23-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]nie mam pewnosci co do tego który kolega oskarzonego dopisał tu swój komentarz, ale.. się domyślam. W każdym razie wydaje mi się ze chodziło mu o to że podpisy pojawiające sie od miesiaca, nie koniecznie muszą należec do piotrka. Nie znam prawie Piotrka,ale pierwsze wrażenie zrobił na mnie dobre, ale jego zahowania wzkazują, że nie nadaję sie do naszej szkoły, jeżeli wogóle dorósł do szkoły!
nadesłała ona dnia 24-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]nasz kolega z niepotwierdzonych informacji dowiedzialem sie ze towarzysz parys zlamal nos podczas zabawy na lodzie... moglbym prosic o potwierdzenie?
nadesłał Guli dnia 24-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]taż tak sądzę (ona). a wy, siostry, niemacie racji. parys rozdawał fajki wiedząc, że tego nie wolno oraz robił wiele różnych głupstw(!) należy mu się za to kara, może w końcu do niego dotrze, że takich zachowanń w naszej szkole się nie toleruje...
nadesłał karaluch dnia 24-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Guli! Potwierdzam informację o uszkodzonym nosie kolegi P. Nie widziałem osobiście, ale mam pewne informacje z niezawodnego źródła! Chyba nie plotkuję?....
nadesłał rafanti dnia 25-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Bozia go ukarala... tak mi sie wydaje... tak sie koncza glupie zabawy na lodzie...
nadesłał Guli dnia 25-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]zainteresujcie się też innymi palaczami!!!!!!!!! którzy od 3 lat na każdej przerwie palą.wiem najlepiej zgnębic tego który po prostu raz więcej podpadł...
nadesłał brak dnia 28-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]zgadzam się! przecież komuś te papierosy rozdawał skoro został oskarżony za rozprowadzanie! Ma przechlapane bo już raz podpadł, a tamci przeszli niezauważeni,poniewaz mieliczyste konto? nie uważam, żeby to było sprawiedliwe. Jak już karać to wszystkich przyłapanych! A Tobie Guli naprawdę się dziwię- bozia go skarała bo złamał nos bawiąc sie na lodzie? To już chyba nie ma nic wspólnego z jego przewinieniem. Chyba, że jeżeli ktoś chce sie w tym czegoś doszukiwac to proszę bardzo...
nadesłał anonim dnia 28-02-2002
[tożsamość niepotwierdzona]ja tam nie lubie piotrka parysa i nie będę go bronił w niczym i przed nikim kto go również nie lubi. uważam że guli ma rację z tym karaniem i bardzo lubie guliego i jeżeli ktoś coś ma do niego to niech spada!!!
nadesłał jakiś tam dnia 01-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]eee... "jakisiu tam" bardzo ci dziękuję że mnie bronisz i ze mowisz ze mnie lubisz i w ogole ale chyba naprawde palnalem glupstwo... nie to zebym chcial cie w jakis sposob obrazic ale tak mi sie wydaje i "anonim" mial racje... jeszcze raz dziekuje ze choc ty mnie lubisz... a co do piotrka to mam o nim dosc niskie mniemanie... na poczatku roku myslalem ze jest wporzadku ale po tym jak zostal zawieszony stracil w moich oczach... ale trudno... mial szanse ktora otrzymal od Krysi Starczewskiej i zmarnował ją... a i przypominam o procesie... jej ale jestem zlosliwy...
nadesłał Guli dnia 01-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Ludzie!!!
Mam takie pytanie natury technicznej:jak można rozprowadzac "fajki"?
Czy jako rozprowadzanie uznajemy sprzedawanie czy również częstowanie?Bo jeżeli jako czestowanie to ja sie nie zgadzam!!!
Wyobrażcie sobie taką scenke:stoi sobi dwóch chłopaków i jeden mówi:Poczęstuj mnie papierosem.
A drógi na to:Niemoge bo jak ktoś sie dowie to bedzie ze rozprowadzałem!
No niewiem jak wy ale uważam że to przesada.
Nikt tak nie robi!
I moge sie założyć że Piotrek(z resztą mój kolega) nie tak chętnie wszystkich częstował...
nadesłał Błajan dnia 02-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]No tak zapomnialem napisać jeszcze o jednej żeczy!
Bozia skarała Piotrusia bo mazał po ławkach lub palił papierosy?
To czemu te miliony palaczy na całym świecie mają sie dobrze?
A pozatym to czemu Bozia nie każe zlodziei,np:takich którzy cie "skroili",połamaniem karku...
nadesłał Błajan dnia 02-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Całkowicie zgadzam się z tym co powiedział ~anonim~. Powiem nawet więcej: Wszyscy którzy byli na spootkaniu A.A. (Anty Agresja) napewno pamiętają sprawę zgłoszoną do pani Ewy Korulskiej przez mieszkankę Ochoty. Zgłosiła ona , że na klatce schodowej jej bloku często spotyka się palących uczniów naszej szkoły. Z tego co pamiętam z tej dyskusji to pani Ewa Korulska mówiła, że osobiście sprawdziła tą informacje, która okazała się być prawdziwa. Według mnie skoro przyznała, że przyłapała tam uczniów naszej szkoły to dlaczego oni nie ponieśli konsekfencji??
nadesłała ona dnia 03-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Mam jedną ciekawą obserwację: W czasie Wielkiej Orkiestry tradycyjnie część palaczy podążała na miejsce oddawania się nałogowi... A tam stał pan pracujący w zawodzie ochroniarz i mówił im, że niestety sobie w tym miejscu nie zapalą. A oni grzecznie wracali do szkoły. Tylko dlaczego takie środki zostały powzięte tylko w czasie Orkiestry, a nie na codzień?
nadesłał Y dnia 03-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]nie rozumiem dlaczego sie czepiacie???!!! chyba bardzo dobrze, ze jakos zaczela sie ta walka z takimi jak p. i palaczami. co da gadanie, ze inni tez pala??!! pozwijcie ich do sadu!!!
nadesłała kupa dnia 03-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Nie po prostu: wiele ludzi nie zwraca na to uwagi i palaczom jest już wszystko jedno, jestem pewna ,że gdyby policzyć wszystkich palaczy w naszej szkole, uzbierałoby się ich trochę i teraz wyrzucić połowę szkoły, czy piotra parysa? nie, można dać im inną karę!!!....tylko trzeba trochę pomyśleć...
nadesłała la dnia 03-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Parys będzie miał żółte zęby- to już wystarczająca kara...
nadesłał ??? dnia 03-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Taka mała uwaga do ~la~ miało być bez imienia i nazwiska oskarżonego (na początku komentarzy była na ten temat mini dyskusja) więc może jednak...
nadesłała ona dnia 03-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]A i jeszcze jedno: ta uwaga o żółtych zębach była trochę podobna do tej ze złamanym nosem: "bozia go ukarała". Ludzie litości(...)
nadesłała ona dnia 03-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]dla ciebie czy dla parysa?
nadesłała ja dnia 04-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Czy można nazwisko Piotrka pisać z durzej litery...
To jednak nazwisko...
nadesłał Błajan dnia 05-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Z tym nazwiskiem to racja.
A litość to przedewszystkim proponuje dla Marce... dla ~ja~
nadesłała ona dnia 05-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]ja nie potrzebuje niczyjej litości. zwłaszcza twojej.
nadesłała ja dnia 06-03-2002
[tożsamość niepotwierdzona]To że osoba, która nie ma już czystego konta jest ostrzej sądzona jest zupełnie sprawiedliwe. Recydywista różni się od osoby, która pierwszy raz zrobiła coś nie tak... Z tą "Bozią" żeczywiście było nieprzemyślane, za to "żółte zemby" miały chyba jednak inny charakter ;-)
nadesłał Ludwik dnia 06-03-2002

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone