"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
31.05.2023, imieniny Anieli, Feliksa, Kamili
BednarSzok >> Bednarska w Wyborczej, a Rasz nie gorszy

Newsy


Bednarska w Wyborczej, a Rasz nie gorszy
by Guli [01.10.2002]
(c) BednarSzokW dzisiejszym Kujonie Polskim - dodatku do Gazety Wyborczej na 6 stronie możemy przeczytać rozmowe z Antkiem Tyburcym (B) Premierem na Bednarskiej zatytułowaną "Parlament z Bednarskiej". Mowa w niej o demokracji szkolnej - "W I Społecznym LO przy Bednarskiej jest chyba najlepiej w kraju rozwinięta demokracja szkolna. Tutaj działa Sejm Rzeczpospolitej Obojga Terytoriów, który przyjął konstytucję i regulamin [...]".
Zaś na następnej stronie możemy spostrzec artykuł zatutułowany "WF aż dech zapiera" ze zdjęciem m.in. Andrzeja Topczewskiego w akcji. Artykule możemy przeczytać o ćwiczeniach tai chi czy kung fu prowadzonych przez Nama.
Czytamy tam: "W Społecznym Gimnazjum nr 13 przy Raszyńskiej 22 uczniowie mają lekcje wychowania fizycznego z jednym z najbardziej znanych w kraju mistrzów chińskich sztuk walki. To Bui Ngoc Hai, bardziej znany pod pseudonimem "Nam".


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]antek wyszedł na zdjęciu jak kretyn. zresztą to nie jego wina, tylko fotografa.
nadesłał jehowiec dnia 01-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Ale milo! (nie ze Antek zle wyszedl ale, ze o nas pisza)
nadesłała ola dnia 02-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Jak kupię sobie działający wiatraczek do procesora (a do tej pory procek mi się nie stopi) to zrobię skan...
nadesłał Ludwik dnia 02-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]W tym samym numeże "Gazety Wyborczej" ukazał się artykuł Jasia Piotrusia Laskowskiego na zupełnie inny temat.
nadesłał Ludwik dnia 03-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Raczej list, niż artykuł. Jaś Piotruś twierdzi, że struktura państwowa jest omotana przez kler, a biskup Pieronek czyha godzinami w ciemnych zaułkach na panią Jarugę-Nowacką, żeby tylko oblać ją kwasem solnym.

Szczerze mówiąc, spodziewałem się lepszego tekstu.
nadesłał Lobelio dnia 03-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Całego niestety nie miałem szansy przeczytać. Znalazłem tylko fragmenty w jednym z serwisów internetowych. Mógłbyś mi podać stronę (numer w gazecie lub WWW) na której tekst się znajduje?
nadesłał Ludwik dnia 03-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Nie mógłbym, ale ów numer z godną sprawy pieczołowitością przechowuje Alek Temkin.
nadesłał Lobelio dnia 03-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Mam gazety sobotnio-niedzielną, poniedziałkową i wtorkową, ale listu JP nie udało mi się znleźć...
nadesłał Ludwik dnia 03-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]A to jest duża rubryka na dwie kolumny w poniedziałkowej gazecie. Podejrzewam, że w części krajowej, bo obok był artykuł o aferze FOZZ.
nadesłał Lobelio dnia 03-10-2002

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone