"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
19.04.2024, imieniny Alfa, Leonii, Tytusa
BednarSzok >> Rozruchy na Raszyńskiej

Newsy


Rozruchy na Raszyńskiej
by Regis [14.10.2002]
Dzisiaj na Raszyńskiej nauczyciele uprowadzili z korytarza na pierwszym piętrze kanapę i fotel, które od pradawnych czasow były dla uczniów miejscem spotkań i rozmów (co do tych pradawnych czasów - tak konkretniej, to zastąpiły mało wydajne ogniska). Na długiej przerwie podjeto dwie próby odbicia ich, rozdawano przechodniom ulotki, wywieszano plakaty oraz skandowano, jednak nauczyciele postanowili zatrzymać nasze ukochane meble. Bardzo możliwe, że jeśli jutro nie dostaniemy kanapy z powrotem dojdzie do rozlewu krwi, bo po naszej stronie jest Pani Basia. Nasze żądze mordu w dniu dzisiejszym powstrzymane zostały jedynie przez świadomosc, że był to dzień nauczyciela (przy okazji - wszystkiego najlepszego!!!).


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]Jednym słowem: SKANDAL!!!!!!!
oddajcie nam nasze ukochane meble!!!!!!!!!!!!
nadesłał ;) dnia 14-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Jak dla mnie to wystarczy jedno słowo: SKANDAL!!!
nadesłał DJej dnia 14-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]O. Ktoś w tym samym momencie napisał to samo co ja ;)
nadesłał DJej dnia 14-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]A nikt nie zareagował na to że sukcesywnie znika kanapa z parteru.
nadesłał kometa dnia 14-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]jak to sukcesywnie? po kawalku?? jak mozna nie zauwazyc czegos takiego???
nadesłał x dnia 14-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]A no sukcesywnie. Bo napoczątku była cała długa kanapa z narożnikiem i dwoma "odnogami". Potem został tylko narożnik z jedną odnogą. Teraz nie ma nawet narożnika... :-(
nadesłał Błajan dnia 14-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]A wie ktoś co się stało z kanapą na drugim piętrze? :)
nadesłał DJej dnia 14-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]proponuje poszukac zaginionych kanap w salach...
nadesłał rafanti dnia 15-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]czesc kanapy z 2 pietra jest w metamorfozie - to taki maly fotelik bez opacia i samo oparcie od glownej kanapy. Jednak nikt nie wie gdzie jest glowna czesc kanapy czyli ta na ktorej sie siedzi.
nadesłał pilip dnia 15-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Rzeczywiście to skandal!
Ale nie to, że kanapa po otrzęsinach została w pokoju nauczycielskim, do którego została wstawiona bo przeszkadzała szanownym uczniom. Skandalem jest to, że wyzywając nauczycieli od ZŁODZIEI próbowano w sposób chamski tę kanape odzyskać. Dlaczego nikomu nie przyszło na mysl, żeby poprosic nauczycieli o zwrot kanapy? Dlaczego od razu posypały się wyzwiska i niewłaściwe zachowanie?
Jeśli były to żarty to niestety nikogo z grona nie rozśmieszyły. Cóż, widocznie nie mamy poczucia humoru.
Cała sytuacja była dla nas podwójnie przykra, z uwagi na dzień w jakim zaistniała.
Pozostałe kanapy z korytarzy zostały zniszczone przez uczniów. Kto wątpi niech zapyta Metamorfozę jak obeszła się z kanapą na II piętrze.

nadesłał Ahn_J dnia 15-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Trzeba odzyskać kanapę! Jeżeli dyplomacja zawiedzie (a jest to moim zdaniem prawdopodobne) to trzeba będzie ruszyć w bój! Proponuję partyzantkę po lekcjach, im mniej nauczycieli tym mniejszy opór. Hasta la victoria siempre!!!
nadesłał Manik dnia 15-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Kanapa na II pietrze wcale nie zostala zniszczona przez matamorfoze. Dolnej czesci na oczy nie widzielismy, a oparcie jest do niej przymocowywane sprytnym urzadzeniem zwanym suwakiem.
Puf natomiast stoi u nas nietkniety. Jesli Ahn_J, znajdziesz mi glowna czesc kanapy gdzies w szkole, to chetnie samodzielnie przymocuje oparcie do niej. A po co na korytarzu samo oparcie od kanapy???
nadesłał pilip dnia 15-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Wnioskuję z repliki Pilipa, że Metamorfoza zaopiekowała się pozostałą częścią kanapy. Jeżeli tak to przepraszam... ale mam nadal pewne wątpliwości. Nie dalej jak w zeszłym tygodniu kilku Panów z Metamorfozy próbowało rozpocząć lekcję ze mną w pozycji horyzontalnej na leżących na podłodze częściach od tej kanapy. Biorąc pod uwagę wymiary tych Panów wątpię, czy był to tylko "mały fotelik". Proszę o sprostowanie jeżeli się mylę.
nadesłał Ahn_J dnia 15-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]siedzielismy dokladnie na oparciu kanapy ulozonym na srodku klasy.
nadesłał pilip dnia 15-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Wobec tego przepraszam już bez żadnego "ale".
nadesłał Ahn_J dnia 15-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Wlasnie tak, to byly wszystko zarty; rozumiem irytacje z powodu okrzykow "zlodzieje", ale zapewniam, ze nie byly one kierowane do nauczycieli, chcielismy sie po prostu wczuc w role protestujacych, a okrzyki "zlodzieje" to juz zwyczaj kazdej pozadnej manifestacji w tym kraju. Na prawde przykro mi, ze Nauczyciele wykazali sie brakiem poczucia humoru.
nadesłał toon dnia 15-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Wszyscy wiedzą, że mam spaczony gust. Ale taki sposób na uczczenie Dnia Narodowej Edukacji uważam za wybitnie dowcipny. Tym bardziej, że zamiar ToOn-a był jasny od początku.
nadesłał Lobelio dnia 15-10-2002
[tożsamość niepotwierdzona]uważam, ze naprawde to były swoistego rodzaju żarty, i nie należało się zbytnio tym irytowac. niniejszym śmiem zauważyć, że wilee osób próbowało grzecznie negocjować na temat wypożeyczenia kanapy i jej oddania. po kilku nieudanych próbach, opozycji p. rafała oraz wyrzucenia z pokoju postanowilismy szturmować... osobiście jednak uważam, ze nie sznujemy tych kanap (patrz: rozwalone kanapy na 2 i parterze)które są dla nas. kanapy chyba nie są poto, zeby sie na nich rozwalać i je rozwalac, bo dłuższego pożytku z nich nie będzie...
nadesłał psik dnia 17-10-2002

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone