"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
27.09.2022, imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego
BednarSzok >> Piknik mimo ulewy

Newsy


Piknik mimo ulewy
by Lobelio [10.11.2002]
(c) BednarSzok
Ciepła i świąteczna atmosfera panowała 9 listopada w czasie pikniku niepodległościowego. Choć dekoracje były wyjątkowo skromne, otrzęsiny Timtirimtim (klasy licealnej z Raszyńskiej) przeprowadzono z polotem i humorem. Przedstawiono nazwy grup Komórkowców. Zamiast w klasy, są oni zorganizowani w profile zainteresowań: Cerata Agaty Stryjek, Gibbon Adasia Lipszyca, Podknutek Qqsia, Łydka Dziamy, Kakofonia Jasia Piotrusia, Pani Janina Nie Kupiła Jajek Jędrka Owsińskiego, Ścieżka Marka Górnickiego i jednoosobowa Makabreska w postaci Alka Samuela Temkina. Niestety, o jednej grupie organizatorzy zapomnieli i nie mogła się przedstawić grupa Piotra Goldsteina. Jak dowiedzieliśmy się z pewnego źródła ich nazwa to Tetris.


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]Panie Andrzeju, Panie Andrzeju jak tak można?! Co to jest Pani Janina Nie Kupiła Jajek Jędrka Owsińskiego jak tak można obrażac nauczyciela? toż to po prostu skandal! nie wydaje się Panu mój drogi Panie Andrzeju że nie powinien Pan wiecej pisac newsow? a co na to redaktorzy naczelni? czy oni wiedzą do jakich czynów Pan sie posuwa? ja na ich miejscu od razu bym Pana zwolnił! i apeluje o to do Szanownych Panów Redaktorów...
nadesłał Wielce Zafrasowany Rodzic dnia 10-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Gwoli wyjaśnienia: nasza wspaniała nazwa to timtirimtim :) :P
nadesłała natalka-z-1lo-na raszu dnia 10-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]sądzę, że Wielce Zafrasowany Rodzic czepia się szczegółów. Ja nie miałem żadnych głupich skojarzeń dopóki nie przeczytałem tego komentarza.
nadesłał kometa dnia 10-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]A pan Kozicki ostatnio ma zamiar zwrócić na siebie uwagę. A jak mozna niby zrobić to skuteczniej, jak obrażając nauczyciela. Myślę, że jest on świadom w pełni tego co robi, tym bardziej dyskryminuje go to w moich oczach, jako przyszłego marszałka.
nadesłał tikan dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Co tu dużo gadać zachowuje się jak debil. Myślałem, że po newsie o pogrzebie ś.p nauczyciela, nie będzie już drugiego tak beznadziejnie "pseudo śmiesznego".
nadesłał scarafaggio dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]I właśnie dlatego wydaje mi się że tym razem nie może to mu przejść płazem. Ja jestem bliski pozwania go do naszego sądu, który mam nadzieję rozwiąże tą i inne podobne sprawy na Bednarszoku. Mam nadzieję, że to zaskutkuje.
nadesłał Wielce Zafrasowany Rodzic dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]A może nawet poskutkuje.
nadesłał Purysta Językowy dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]TIMTIRIMTIMPIMPIMPIRIMPIM!!!
nadesłała martaaa dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Zupełnie, ale to zupełnie, nie zrozumiałem komentarzy pod tym newsem. Może dla tego, że jestem po prawie-cało nocnej imprezie (ale jako grzeczne dziecko, nie piłem żadnego alkochlu, albo innych używek, żeby nie było ;p).
Jestem pewien, że Jędrek nie miał by nic przeciw sformułowaniu "Pani Janina Nie Kupiła Jajek Jędrka Owsińskiego".
nadesłał Ludwik dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]gotki. totalne gotki. do kwadratu
nadesłał jehowiec dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]~natalka-z-1lo-na raszu:
już na neuronie jesteś w "timtiritimkach". Sprawdź proszę czy się nie pomyliłam w pisowni? Sympatyczna nazwa klasy :)

nadesłała daria p. dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]~natalka-z-1lo-na raszu:
Pora obiadowa, to i "m" mi się zjadło. Timtirimtim?
nadesłała daria p. dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Ja też nie zrozumiałem komentarzy pod tym newsem, mimo iż nie jestem po całonocnej imprezie.
Jestem pewien, że Lobelio pisząc "Pani Janina Nie Kupiła Jajek Jędrka Owsińskiego" nie miał na myśli niczego obraźliwego, i na pewno jego celem nie było sprawienie komukolwiek przykrości czy wyśmianie kogokolwiek. Czasami na BednarSzoku pojawiają się newsy, które zawierają błędy takie jak ten - czyli po prostu głupie pomyłki. Czasami zdarzją się też poważniejsze błędy, na przykład teksty, które można dwuznacznie interpretować, albo teksty, które źle interpretowane mogą sprawić komuś przykrość. Jednak mamy niedobre doświadczenia z poprawianiem newsów, kiedy pod nim są już jakieś komentarze. Jakiś miesiąc temu pod newsem o Ic, któy teraz znajduję się w archiwum, po prośbie pani Ewy Korulskiej dodaliśmy zdanie, wyjaśniające pochodzenie informacji. Od razu zostaliśmy zaatakowani przez wiele różnych osób, w tym przez samą panią Ewę, że dezorientujemy ludzi, którzy nie rozumieją wcześniejszych zastrzeżeń pani Ewy Korulskiej. Po tym wydarzeniu staramy się nie poprawiać błędów w newsach, chyba, że są one naprawdę poważne.
A ani "Dria Plaskacz" zamista "pani Darii Plaskacz" w newsie Hobbita, ani niewielki brak formalności w newsie o pogrzebie Pana Andrzeja Taraszkiewicza, ani ta drobna pomyłka natury, powiedzmy, gramatycznej w powyższym newsie, do najpoważniejszych nie należą.
Zaznaczamy jednak, że przepraszamy, jeśli ktoś poczuł się urażony treścią któregokolwiek z newsów i dodajemy, że w ŻADNYM przypadku nie to było naszym zamiarem.
nadesłał Pacewicz dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Zdaje mi się, że zarówno Jędrek Owsiński, jak i jego grupa o uroczej nazwie Pani Janina Nie Kupiła Jajek byliby szczerze uradowani czytając powyższe komentarze. Natomiast Jędrek i Qqś mogliby się poczuć słusznie urażeni stwierdzeniem "dekoracje były wyjątkowo skromne" bo chyba się nad nimi napracowali...
A dlaczego nikomu nie przeszkadza "Łydka Dziamy"? Na dobrą sprawę powinno być 'grupa "łydka" pod opieką pani profesor Anny Dziamy'... itd, itp.
Może lepiej by było z myślnikiem, ale zapytajcie Profesora Owsińskiego czy tak bardzo mu to przeszkadza... ;-)
nadesłała Pani Janina dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Były skromne, choć multum luda się napracowało nad ich zrobieniem. Nie wszystko nad czym z wysiłkiem pracuje się wygląda odpowiednio do włożonej pracy w dzieło.
nadesłał ks.infułat dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Chciałem powiedzieć, że nie dopuszczalne jest takie zachowanie redakcji Bednarszoku. Redakcja powinna ponieść jakieś konsekwencje związane z ostatnimi wydarzeniami, które sądze, że wszyscy zaobserwowaliśmy na łamach tej gazetki (lub jak kto woli tego brukowca). Jestem skłonny pozwać całą redakcję Bednarszoku do sądu i tak zrobię. Moje oburzenie jest tak wielkie, że nie mogę patrzeć na te naganne "wybryki" (bo jak inaczej można nazwać takie zachownie). Wydaje mi się że najlepszym sposobem na powstrzymanie dalszego rozwoju takich "wpadek", jak to zostało napisane w jednym z komentarzy, jest po prostu zamknięcie tego serwisu. To wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.
nadesłał Wielce Zafrasowany Rodzic dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]jeśli ich nie sprzedała to chyba dalej tam są... więc po co się sprzeczać?
nadesłał filozof dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]szczerze mówiąc uważam, iz "Wielce Zafrasowany Rodzic" przesadza...bo niby gdzie będziemy(uczniowie) dowiadywac sie o ważnych wydarzeniach, gdzie porozmawiamy na ważne dal nas tematy...jeżeli mu się tu nie podoba.. to nikt go nie zmusza do wchodzenia na tą stronę...ja będę bronic bednarszoku
nadesłała zdziwiona dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Ewidentnie się przyp*****cie do sympatycznego pana Kozickiego, który po prostu trochę niezręcznie to ujął. A ja np. mam ochotę poczytać tu o pikniku niepodległościowym a nie oglądać bezsensowną (i głupią i beznadziejną- i wstydźcie się w ogóle) nagonkę na wyżej wspomnianego.

nadesłał wojtek u dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]tak trzymać Zdziwiona!!
nadesłał wojtek u dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]a ja jestem w sądzie więc na pewno przegrasz tę sprawę Wielce Zafrasowany Rodzicu!
nadesłała sędzia dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Rzeczywiście, dochodzi do parano(j?:)i. Bez przesady.
nadesłał Jasiek dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Bedanrszoku nie da się tak po prostu zamknąć. Jest serwisem całkowicie niezależnym. Ale przyznaję - sposób który teraz obraliście jest skuteczniejszy. Przynajmniej mi odechciewa się po takich komentarzach robienia czegokolwiek dla szkoły i dla BednarSzoku. Od 3 lat pracuje przy tym serwisie, wejdzcie do archiwum, przeczytajcie moją pracę. Popatrzcie na to co robiłem prawie co dzień. Nie dostałem za to ani bednara. Zawsze myślałem, że warto, bo robię coś dobrego. Ale teraz myślę, że nie było warto.
Dowidzenia. I Dziękuje Wam.
nadesłał Ludwik dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Ludwiku!!!
Wydaje mi się, że Bednarszok zrobił duzo dobrego!!!Myslę, że jeżeli ktoś ma zamiar krytykowac ten serwis powinien się długo zastanowić czy nie przesadza.zgadzam się z wojtkiem-u wiele osób w tym ja chciało by sie dowiedziec czegoś dokładniej o pikniku, ale najwidzoczniej są ludzie, którym nie zależy na wiadomosciach tylko szukają dziury w całym...

nadesłała zawiedziona dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Wojtek U - Pan (sympatyczny) Kozicki doskonale wie, ze ujął to bardzo kontrowersyjnie, więc zamiast szybko to zmienić, żeby już nikt się nie czepiał, uparcie trzyma to jak jest. Nie chodzi tu o zamkniecie Bednarszoku, tylko o to, żeby Lobelio trzymał się jakoś etykiety i nie pisał takich tekstów, do których wie z góry, ze ktos się wkrótce przyczepi. GDYBY JEDNAK POSLUCHAŁ RAD DYREKTORKI NIE BYŁOBY ŻADNYCH PROBLEMÓW I WSZYSCY BYLIBY ZADOWOLENI. Ale nie! On musi być niesamowicie (i intelientnie - jego zdaniem) kontrowersyjny. Bo koniecznie musi być inny, widoczny. Jest dużo innych, mądrzejszych sposobów zwracania na sibie uwagi. W takim razie niech chodzi po szkole przebrany z FISTASZKA, żeby się go bały małe dzieci i kopały go w kostkę.
nadesłał scarafaggio dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]ładnie napisane. Brawo
nadesłał Kordonek dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Ej ludzie - jak sie nie lubicie to pozywajcie sie do sadu, ale ktos chce sie tutaj owiedziec czegos o pikniku. Jak widac z glosow tutaj news byl niewystarczajacy. Ale po co sie od razu klocic? Naprawde chcecie by komentarze na BS byly arena wasni?
nadesłał pilip dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]a jakies zdjęcia z pikinku będą?
nadesłał bdkvbdk dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Droga Pani Dario ( mam nadzieję, że takie zapisanie nie wzbudzi kontrowersji :P ), nazwa jest w pełni poprawnie zapisana :)
nadesłała natalia dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Nie wiem skąd Scarafaggio czerpie tę pewność, że ja nie przebieram się za Fistaszka. Ferowanie tego typu opinii bez sprawdzenia uważam za nieuzasadnione.
nadesłał Lobelio dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]ech, Lobelio...

nadesłała ja dnia 11-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Dla mnie oczywiste jest, że wielce zafrasowany rodzic dopuścił się małej prowokacji, jak widać po reakcjach - udanej. Pomyślcie, przeciez to niemożliwe żeby ktoś na serio tak reagował i aż tak nie miał poczucia humoru. Gdyby to było serio, to tylko się zabić! Jestem pewna, że ktoś ma dużo radochy z całej tej afery, a zwłaszcza z tych, co dali się podpuścić. Reakcja Ludwika jest dla mnie zrozumiała bo
a) Ludwik zawsze się zaperza w dyskusjach
b) Ludwika i cały Bednarszok spotyka ostatnio dużo szykan i czarna niewdzięczność ze strony czytelników
nadesłał stały czytelnik dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]No gratuluję. Ludzie próbują tu rozwiązać pewien problem, ale jak zawsze nie obeszło się bez czyjejś głupiej wstawki (mam na myśli Kordonka). Boję się, że jak tak dalej pójdzie, to komentarze staną się równie bezsensowne co forum.
nadesłał xy dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Jak Boga kocham - nie widziałem jeszcze fistaszków mniejszych niż 170 cm.
nadesłał scarafaggio dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Zgadzam sięz tobą XY. Nie ma nic głupszego niż durne wstawki w inteligentnej i poważnej dyskusji.
nadesłał KWŻet dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]drogi scarafaggio, robiąc tą całą aferę przebierasz się za FISTASZKA...
nadesłał wojtek u dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona](rozumiem przez to ze obcujesz w kręgu wyjątkowo dużych FISTASZKÓW... nie bagatela- 170 i więcej :P )
nadesłał wojtek u dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]..drogi KWŻet, jakiekolwiek byłyby głupie te wstawki to przecież sama dyskusja jest niezwykle głupia i niepoważna więc ja tu nie widzę zadnego zgrzytu
nadesłał wojtek u dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]a co macie do fistaszków??? i to małych!
nadesłał FISTASZEK dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]ale kordonek chyba się speszył i nie zamierza się rozwijać
nadesłał ferret dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]a może ktoś tu ma kompleks małego fistaszka?
nadesłał mati dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]zakładam klub dla wyrobów tekstylnych i włókienniczych - serdecznie zapraszam krawata i kordonka - będziemy wspólnie zacieśniać więzy towarzyskie
nadesłała nitka dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]drogi wojtkuu - skoro już przyzanałeś że ta dyskusja zeszła na jakieś niepoważnie dziewiarskie tematy, to pragnę wyrazić zachwyt nad twoimi niesłychanymi zdolnościami widzenia zgrzytów - czy zechcesz wyjawić, jak wyglądają? Może jak takie poplątane kordonki?
nadesłał J.D. dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]przecież napisał,że ich NIE WIDZI - każdy normalny czlowiek nie widzi zgrzytów
nadesłał ferret dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Scarafaggio: "Jak Boga kocham"
Nie sądzę, żeby fistaszki były sprawą wiary.
A nawet jeśli, to nie miej do mnie potem pretensji, że nikt się nie spodziewał hiszpańskiej inkwizycji.
nadesłał Lobelio dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]ALE WIDZI KORDONKI
nadesłał J.D. dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Tak tak - spanish inquisition jest wszędzie.
nadesłał plum dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Zapomniałem dodać, że 170 cm, to już całkiem porządny FISTACH.
nadesłał scarafaggio dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]aaanapomoc niewidze wokół siebie ani jednego kordonku za to wszędzie pełno hiszpanów z biczykami w reku czy mam sie zglosić do poradni!!!??? a moze do pasmanterii!?
nadesłał ferret dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Naczelny Kordonkarz Kraju stwierdza oficjalnie ucieczkę kordonków z pasmanterii w Radomiu.
nadesłał tikan dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]a co tam... ci hiszpanie to jednak całkiem miła sprawa...
nadesłał ferret dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]założyć kordon policyjny na ulicach wylotowych wszystkich dużych miast!
nadesłał Naczelny Kordonkarz dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]oj panowie (lub panie) ale z siebie pośmiewisko robicie... i to tak publicznie. fuj
nadesłał . dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Słowo fuj, ani nawet fujciu, nie oddaje istoty sprawy. Ująłbym to tak: "What the bloody spanish inquisition has to do with us?!"
nadesłał weasel dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Nie o śmierć tu chodzi, lecz o biały kordonek.
nadesłała Ewa Lipska dnia 12-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Z analizy (barwa słomkowa, woń swoista, odczyn kwaśny) wynika mi niezbicie, że "Wielce Zafrasowany Rodzic" nie jest wcale zafrasowany, chyba nie jest RODZICEM ale nie jest wykluczone, że jest za to badzo WIELCE.
Wszystkim autorom i czytelnikom z całego serca szczerze gratuluję. Na pikniku byłem, ale nie na całym i myślałam że z tego forum dowiem się czegoś więcej. I tak też jest - tylko, że dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, akurat nuie o pikniku. Ale i tak jest to WIELCE POUCZAJĄCE.
A formum mi nie likwidować !!!!
(P.S: oczywiście nie tylko "mi" ale wszystkim "nam" - to taki żarcik malutki i niewinny)
nadesłał Obser-Wator dnia 13-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Pani Janina rzadzi!!!!!!!! zawsze i wszedzie!!!!!
nadesłał esr dnia 13-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Pod warunkiem, że chce kupić jajka.
nadesłała kulka dnia 13-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]raczej pod warunkiem, że ich jednak nie kupuję...
nadesłała Pani Janina dnia 13-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]coś tu sie nie zgadza!
Klasy nazywaja się "Pani Janina Nie Kupiła Jajek" lub "TIMTIRIMTIM" ( mam nadzieję że napisałam poprawnie), a mojej klasie nie pozwolono się nazwać " ja nie rozumiem, proszę mi to wytłumaczyć"!
Ja tego nie rozumiem, proszę mi wytłumaczyć, DLACZEGO????!!!

nadesłała to ja dnia 14-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]e...no i so teras? ale jaja...
nadesłał kasper dnia 14-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Co złego w tym newsie, no co? Ludzie zastanówcie się, co i jak komentujecie. Tak krytykujecie ten serwis... Ehhh... Czy wielcy krytycy znają osobiście Pana Jędrka Owsińskiego? To wspaniały człowiek i wiem, iż ten news w żaden sposób by go nie obraził...

No, ale jakby się uprzeć, to można napisać "Pani Janina Nie Kupiła Jajek Jędrka Owsińskiego Jedrka Owsińskiego"...
nadesłał kanar dnia 14-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]...moim zdaniem "lobelio" troche przesadził (jeśli chodzi o dekoracje itd.) co nie znaczy, że trzeba go odrazu mieszać z błotem...co prawda mi osobiście nie przypadła do gustu ani jego wypowiedz ani (tym bardziej) on...
nadesłała ratsa dnia 14-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]fsdtfdg
nadesłał kasper dnia 14-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Pani Janina nie kupiła jajek róls. I nigdy ich nie kupi.
nadesłał kasper dnia 14-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]A co z pytaniem od "to ja"????
nadesłał ktoooś dnia 14-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]drogi "to Ja".przykro mi, że nie udało się wam nazwać tak, jak chcieliście, ale pamiętaj że tak naprawde to wszystko zależy od was
nadesłał kasper dnia 14-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Szanowny Lobelio, mam pytanie: proszę o wyjaśnienie jaka byla intencja: celowy zart, czy moze klopotliwy wypadek - literowo - gramatycznie - interpunkcyjny? Sądzę, że jest to kluczowa niejasność, którą winno się wyjaśnić. Dziękuję
nadesłał Żanek dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]NIKT JAKOS SIE NIE PRZYCZEPIŁ DO "ŚCIEŻKA MARKA GÓRNICKIEGO", A KONSTRUKCJA JEST IDENTYCZNA, TYLE TYLKO, ŻE INNA NAZWA GRUPY...
nadesłał Żanek dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Z drugiej strony wszstko mogło być nagiete do tego numeru. Nie wiem, niech powie Lobelio, w koncu on to napisal. Tak czy owak, nawet jesli rzeczywiscie byl to idiotyczny zart, to i tak jest za duze zamieszanie. Wszyscy sie wg. mnie czepiaja. Jest juz taka maniera atakowania BS, a przede wszstkim Lobelia. Oczywiscie, zaslużyli sobie w paru przypadkach nawet na wiecej niz im sie dostalo, ale trzeba docenic wielki wklad pracy w życie szkoly. Bednarszok jest światynia wolnego slowa i wymiany mysli ludzkiej i za to nalezy im sie medal. A co do p. Jedrka Owsinskiego to jest człowiekiem z wielkim humorem i dystansem i na pewno nie czuje sie tym urazony (najwyzej zgorszony) z reszta co ja bede gadal...
nadesłał Żanek dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]ŚWIĄTYNIA WOLNEGO SŁOWA - to mi się podoba !!!
W gruncie rzeczy - tak to jest. Pożytecznym bywa i poczytanie głupot, ale i pożytecznym jest obserwowanie granic, których forum nie przekracza. Niewątpliwie DUCH jakiś jest obecny i odczuwalny.
nadesłał Obser-Wator dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]mym skromnym zdaniem fistaczki sa potrzebne na swiecie!!!!!
nadesłał kordon dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]mym skromnym zdaniem fistaczki sa potrzebne na swiecie!!!!!
nadesłał koron dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]i ja tam uważam:)
nadesłał miupi dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]pozostaje jedno zasadnicze pytanie!!!! CZEMU FISTASZKI???
nadesłał ARIOLCKA dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]tam czyli gdzie?
nadesłał hi hi dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Dwuznaczność była niezamierzona.
Ale zdałem sobie sprawę, że gdybym popełnił jeszcze jeden błąd i w dodatku zmodyfikował imię wychowawcy, to wtedy dopiero byłaby afera!
To nawet zabawne, że wszystkim puściły nerwy; a żadnym z komentarzy nie czuję się dotknięty.
nadesłał Lobelio dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Bo się ludzie fistaszkami dławią i duszą.
nadesłał scarafaggio dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]jądrek rządzi
nadesłał xxx dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Że niby śmierć fistaszkowa to taki symbol ręki opatrzności?
nadesłał ferret dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]"Klasy nazywaja się "Pani Janina Nie Kupiła Jajek" lub "TIMTIRIMTIM" ( mam nadzieję że napisałam poprawnie), a mojej klasie nie pozwolono się nazwać " ja nie rozumiem, proszę mi to wytłumaczyć"! (...) "


Hmmmm, no fakt, ale trzeba pamiętać, że wyżej przez Ciebie wymienione nazwy zostały jakoś-tam przegłosowane, czyli wiekszość się na nie zgadzała. Jeśli Twoja (tak przypuszczam :P ) nazwa nie została przyjeta, to nic nie poradzisz- taka już jest demokracja :P A swoją drogą (nie wiem jak było z panią Janiną)wiadomo przecież, że nie wszystkim podobały się przyjęte nazwy- to większość zadecydowała.
Moge dodać coś od siebie? Tylko bez urazy- też bym była przeciwko tej nazwie :P

nadesłała natalia dnia 15-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]ferret, scarafaggio - zstępuję do Przepaści! Na szczęście mam jakąś płachtę i dużo różowego kordonku...
nadesłał weasel dnia 16-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Powinieneś się na nim spuścić do Przepaści. Jest zrobiony z moczy życiowych, więc nie pęknie. A co do płachty...
nadesłał scarafaggio dnia 16-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Skoro Lobelio nie miał niczego na myśli, to uważam, że duskusję tę należy niezwłoczne zakończyć, albowiem jej poziom niebawem sięgni dna... zdaje się.
nadesłał Żanek dnia 16-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Że nie ma jasności - w temacie - Marioli!!!
Coś mówiłeś, Żanek?
nadesłał Marco dnia 16-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Kurcze, nie mogę się ruszyć. Znów się zaplatałem. Chwila - zaraz się wypruję.
nadesłał Polo dnia 16-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]paszło, wyniki za dwa tygodnie...
nadesłał weasel dnia 16-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]fistaszki fistaszkami, ale ja jako stary konserwatysta zdecydowanie preferuje orzechy laskowe!!!! co prawda by niektóre osoby mogły wcisnąć sie w ich kostium (by być zmiażdzonym przez małe bachory) musi iść na kuracje odchudzajaca...

nadesłał rebyc dnia 16-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Drodzy dyskutanci, nadeszła pora na wnioski końcowe. Można je streścić tak:
1. Ludwik stwierdził, że nie było warto.
2. Orzechy laskowe poniżej 170 cm nie zasługują nawet na miano fistaszków.
3.Jedynie kordonek policyjny może nas ocalić przed anarchią.
Czy coś opuściłem?
nadesłał xy dnia 16-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]powinnaś/eneś wspomiec cos o lobeliu bo sie bedzie czuł chłopaczyna NIE dowartościowany:)
nadesłał z dnia 16-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]i o tym, że dyskusja W ZALOŻENIU byla o pikniku...!
nadesłał j. dnia 16-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]A ja chcialam dla odmiany napisac, ze na pikniku bylo fajnie i bardzo mi sie tam podobalo. Nie mam takich problemow jak Wy...
nadesłała benzyna dnia 18-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Niee? Muszę cię zmartwić, masz i to poważne. Teraz rozumiem, co tu robili ci rozżarci pracownicy petrolu...
nadesłał Marco dnia 18-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona][cenzura]
nadesłała ja dnia 18-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona][wpis wykasował Lobelio]
nadesłała ja dnia 18-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Nawzajem...
nadesłał Marco dnia 18-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Co za poziom

nadesłał *** dnia 18-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]My czekamy, aż Pani Janina nas kupi, a wy tu sobie gawędzicie!!!
nadesłała Jaja, których nie kupiła Pani Janina dnia 26-11-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Dodałem ten news, żeby było równo 100 komentarzy
nadesłał ... dnia 03-12-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Dodałem ten news, żeby było równo 100 komentarzy
nadesłał ... dnia 03-12-2002
[tożsamość niepotwierdzona]Po co ma być równo? :]
nadesłał Ludwik dnia 24-03-2004, 17:05

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone