"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
19.04.2024, imieniny Alfa, Leonii, Tytusa
BednarSzok >> Winny Sąd!

Newsy


Winny Sąd!
by Ludwik [16.06.2003]
(c) BednarSzokZ powodu nie przybycia sędziego ze stanu uczniowskiego, Dawida Stepaniana, proces Roch Dunin-Wąsowicz kontra Tomasz Ode uległ znacznemu opóźnieniu. W tej chwili ściągany jest w zastępstwie sędzia Jan Libera.


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]Przepraszamn, moze ze mną jest cos nie tak, lae tak myśle ze byłoby miło gdyby szkolna strona informacyjan, zawierzała takie iinformacje jak na przykład tak zwany "rozkład jazdy" jutra- czyli jka sie dowiedizalam godzine temu, dnia zakonczneia roku... Myśle, ze bednarszok jest miedzy innymi serwisem informacyjnym- przynjamniej tak myslalam, i mysle tez ze byloby miło gdyby zawierał treści istotne, bo przepraszam,ale za takowe nie uwazam koeljnej rozprawy... Prosilabym o wziecie pod uwazge moich zarzutów... Chcialabym takze poweidziec, ze jeszeli tylko przegapilam news z informacjami na interesujace ,mnie tematy, to najładneij jak potrafie przepraszma wszstkich któzy moja wypowiedzia poczuli sie obrazeni... na prawde (na wzelki wypadek) Najmocniej przepraszam.
nadesłała ona dnia 16-06-2003, 20:55
[tożsamość niepotwierdzona]BednarSzok nie jest oficjalną stronę informacyjną. O zakończeniu roku na Bednarskiej informowaliśmy, jesli chodzi o raszyńską - przyznaje - nasz korepondent nie dostarczył tych informacji.
nadesłał Ludwik dnia 16-06-2003, 21:33

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone