"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
20.01.2022, imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana
BednarSzok >> Szkoła zjebów

Newsy


Szkoła zjebów
by Ludwik [02.09.2003]
GabiPrawie 3 miesiące temu pisaliśmy o kłamliwych tekstach prasowych zarzucających Bartkowi z Kakofonii pobicie. Wczorajsza “Wyborcza” powraca do sprawy, sensacyjne stwierdzenia mieszając z fragmentami oświadczenia p. Krystyny Starczewskiej.
W komentarzach do artykułu na portalu “Gazety” daję się odczytać dużą niechęć komentujących do naszej szkoły (fakt, że komentujący na portalu “Gazety” odczuwają niechęć do wszystkich przedmiotów opisywanych w artykułach może być bardzo ciekawym tematem pracy dla kogoś zainteresowanego socjologią czy psychologią ;). Nazwani zostaliśmy “szkołą zjebów”, wywleczono od szkolnych skandali obyczajowych, po otrzymanie przez nas sprzętu montażowego (nazywanego tu, nie wiedzieć czemu “studiem nagrań”).
Kochana Szkoło Zjebów, witaj w nowym roku szkolnym! :)


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]szczerze powiedziawszy czytajac komentarze wspominane przez Ludwika byłam poważnie zasmucona poziomem kultury wypowiadających sie osob.
nadesłał heh dnia 02-09-2003, 21:01
[tożsamość niepotwierdzona]Muszę z przykrością stwierdzić, że podobny (lub gorszy!) poziom wypowiedzi jest pod wszystkimi artykułami na polskich portalach. Odwiedzający potrafią się w chamski sposób przyczepić nawet do najmniej kontrowersyjnych żeczy
nadesłał Ludwik dnia 02-09-2003, 21:08
[tożsamość niepotwierdzona]Naprawdę przykro się robi jak się czyta takie teksty. Poziom żenujący, pod względem ogólnej kultury, słownictwa a także trzymania się faktów. Zazdroszczę "b" i paru innym (bardzo nielicznym) osobom z kulturą osobistą, że jeszcze mają siłę walczyć z wiatrakami, bo ja bym już dawno dała za wygraną, po komentarzach w stylu tych o Bednarskiej zbratanej z SLD i wykorzystującej Uniwersytet i wszystkich abonentów TVP. Ręce opadają.
nadesłał morświn dnia 02-09-2003, 21:25
[tożsamość niepotwierdzona]Teraz to juz zupelnie ugruntowalo moje spojzenie na Gazete Wyborcza. Zrobil sie z niej zwykly szmatlawiec. Panie Danusia w zaprzyjaznionym kiosku powiedziala nawet ze kupujacych jest coraz mniej, bo duzo osob przestawilo sie na chociazby Rzeczpospolita. Ja sama tak zrobilam, a pan Michnik reklamujacy Gazete na mnie nie dziala. Widocznie jest az tak zle ze naczelny musi zejsc do takich srodkow.
nadesłał . dnia 02-09-2003, 21:39
[tożsamość niepotwierdzona]Komentarze są żenujące, przerażające, przykre, nieprzyjemne, a przede wszystkim - jak się patrzy na to z dystansem - tak głupie, że aż rozśmieszają emanującą z nich zawiścią i niepojętym gderaniem nierobów.
nadesłał k. dnia 02-09-2003, 21:52
[tożsamość niepotwierdzona]Tego samego dnai sprawę poruszył również Super Express. Sezon ogórkowy trwa... -> http://www.superexpress.pl:8080/archiwum.asp?element=51
nadesłał Ludwik dnia 03-09-2003, 16:33
[tożsamość niepotwierdzona]poziom tych tekstów jest przerażający....co świadczy o poziomie ludzi którzy te opinie zamieścili

nadesłał heh 2 dnia 03-09-2003, 19:06
[tożsamość niepotwierdzona]nie porownujmy rzeczpospolitej z gazeta wyborcza, badzmy powazni
nadesłał ,., dnia 03-09-2003, 20:27
[tożsamość niepotwierdzona]BALCEROWICZ MUSI ODEJSC!!!
nadesłał Lp dnia 03-09-2003, 21:21
[tożsamość niepotwierdzona]Rzeczpospolita-fajna.
Niestety mamy tutaj do czynienia z artykułami\programami tv które serwuja wiadomosci zupełnie nie sprawdzone (taki sam jest program "Uwaga!"). Siedzi sobie pewien pan i myśli: "ojej, jak nic Ciekawego nie napisze to wyleja mnie z roboty ...co tu zrobić???" I nagle! Tak! Oświecenie, Eureka! "Moja siostra mówiła ze ma koleżanke której brat ma nauczycielke która ma syna który powiedział jej ze.....". Tak! Pan ma już materiał na artykuł (po krótkiej rozmowie telefonicznej z bratem koleżanki siostry)! Jeszcze tylko zaciagnie kilku kolegów po fachu na piwo którzy o temacie wiedzą tyle co on (czyli nic) powymyslają sobie pare zjadliwych uwag i faktów i..... TAK! Artukuł jest gotowy a Pan dziennikarz nie wyleci z roboty!
Ta historia oczywiscie nie ma nic wspólnego z naszą kochaną "Gazetą Wyborcza".
nadesłał Teen Titan dnia 03-09-2003, 21:42
[tożsamość niepotwierdzona]ech... komenatrz do komentarzy na forum "gazety" -a to Polska właśnie.
nadesłał woltron dnia 09-09-2003, 14:23
[tożsamość niepotwierdzona]szkola zjebow. dlaczego gabi w rogu?
nadesłał [pusty] dnia 09-09-2003, 18:43
[tożsamość niepotwierdzona]a czy gabi nie wygląda ci na bananową młodzież?
nadesłał jehowiec dnia 09-09-2003, 21:39
[tożsamość niepotwierdzona]przykre jest to , że juz nawet ta ,, wspaniała ,, kiedyś Gazeta wyborcza staje się gazetą , która zamiast zajmować się polityką , zaczyna prać jej zbędne brudy z życia prywatnego synów polityków . Czyżby tańsze Hallo ? Sweet poison
nadesłał sweet poison dnia 15-09-2003, 18:30
[tożsamość niepotwierdzona]"Gazeta Wyborcza" przestała byc wspaniała bardzo dawno temu - byłem jeszcze wtedy dosyć mały... Ale na szczęście Lech Wałęsa też zauważył, że "Wyborcza" się stacza i czym prędzej zabrał z jej tytułowej strony święty dla Polaków znaczek Solidarności!
nadesłał Karol TRAMMER dnia 17-09-2003, 00:12
[tożsamość niepotwierdzona]Kilka lat po tym jak Wałęsa zabrał znak Solidarności obok tytułu pojawiła się czerwona flaga. Znaki graficzne wokół loga "Wyborczej" dobrze ukazują zachowania i nastroje red. Michnika.
nadesłał Karol TRAMMER dnia 17-09-2003, 00:14
[tożsamość niepotwierdzona]Może i przestała być wspaniała ale jakoś nie widać następców. Spróbujcie zastanowić się jakl wyglądałby rynek prasowy bez Gazety.
nadesłał stały czytelnik dnia 18-09-2003, 21:38
[tożsamość niepotwierdzona]Natura nie znosi próżni. Może by dominującą pozycję "Wyborczej" zajęło coś innego - lepszego. Ale raczej na pewno nie byłoby to coś jeszcze gorszego niż "Gaz wyb."
nadesłał Karol TRAMMER dnia 19-09-2003, 15:35
[tożsamość niepotwierdzona]Natura nie znosi próżni. Może by dominującą pozycję "Wyborczej" zajęło coś innego - lepszego. Ale raczej na pewno nie byłoby to coś jeszcze gorszego niż "Gaz wyb."
nadesłał Karol TRAMMER dnia 19-09-2003, 15:36
[tożsamość niepotwierdzona]Na miejscu Gazety Wyborczej dowiedziałbym się o co chodzi przed artykułem. Znam już drugi przypadek posądzenia o przestępstwo przez Gazetę Wybiórczą i niemal linczu na ludziach, którzy sami byli ofiarami (w tym przypadku złodziejstwa innej osoby, która potem zmanipulowała policją oraz "wezwała" sobie dziennikarzy). Nie dziwi mnie więc ten artykuł... chociaż nie chcę przesądzać jak było. O tym powinien orzec sąd i prokurator.

Pozdrawiam
nadesłał Andrzej Wróblewski dnia 07-10-2003, 17:05

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone