"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
27.09.2022, imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego
BednarSzok >> Ucznia wyrzucono za stronę WWW

Newsy


Ucznia wyrzucono za stronę WWW
by Ludwik & Guli [22.11.2001]
Uczeń klasy I gimnazjum ("Plagiatu") najprawdopodobniej zostanie wyrzucony ze szkoły z powodu treści strony (www.skatering.prv.pl), którą umieścił na szkolnym serwerze. Można było na niej znaleźć materiały propagujące zażywanie narkotyków oraz szczegółowy poradnik ich produkcji, ściągnięty przez niego z internetu. Dyrekcja uznała że strona nie tylko jest niezgodna z prawem, ale godzi w dobre imię szkoły i nie pozostaje jej nic jak ucznia usunąć.
Nauczona tym wydarzeniem pani Dyrektor zapowiedziała, że podczas zebrania poprosi wszystkich rodziców o podpisanie oświadczenia, w którym zobowiążą się do ponoszenia pełnej odpowiedzialności za treść stron zamieszczonych przez ich dzieci na serwerze szkoły. Owy uczeń będzie miał badania na to czy zażywał jakiekolwiek środki odużające. Jeżeli zmieni swoje zachowanie i przejdzie badania pomyślnie zostanie spowrotem przywrócony do praw obywatela Rzeczpospolitej Obojga Terytoriów. Przez czas w którym nie będzie go w naszej szkole ma prawo chodzic do innej.


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone