"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
27.09.2022, imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego
BednarSzok >> Oświeceniowy zabobon

Newsy


Oświeceniowy zabobon
by Lobelio [07.10.2003]
[Szkolna waluta]"Poseł Ode jest blokiem konserwatywnym", oceniła Krysia Starczewska permanentne głosowanie Tomka przeciw na posiedzeniu Sejmu. "Bo to jest oświeceniowy zabobon, żeby wszystko kodyfikować", replikował Tomek. Posłowie go przegłosowali uchwalając w pięć godzin dwie ustawy, powołując dwie komisje i zwołując następne posiedzenie na 27 października. Gładko przeszła propozycja Lobelia, by absolwent zasiadał w Prezydium Sejmu, zaś do projektu Rafała Szymczaka wniesiono kilkadziesiąt uwag. Jedna komisja zajmie się propozycją rewizji konstytucji, druga zaś ustawą o informacji. Bez konsultacji z ministrami finansów uchwalono rewolucyjną ustawę bednarową autorstwa Rafała, a jedną z decyzji Sejmu jest pożegnanie się z obecnymi bednarami i wprowadzenie do obrotu nowych.

Na koniec przyjęto uchwałę w obronie Czeczenii, lecz nie solidaryzowano się z już istniejącym oświadczeniem Wolnego Kaukazu i Naszości Pawła Lisieckiego, który podaje się za Lenina. "Ja lojalnie uprzedzam, że nie poinformuję Wolnego Kaukazu, bo oni są przeciw Izraelowi", denerwował się Tomek Ode. Dla rozwiązania sporu uchwalono rezolucję w wersji proponowanej przez Krysię Starczewską.

Co Jaga Sokolnicka sądzi o szkarlatynie, dlaczego Jaś Piotruś krzyczał "Potwarz!" i kiedy nastąpi wymiana bednarów dowiecie się wkrótce z Diariusza Sejmowego.


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]Pierwszy raz pierwszy w komentarzach
nadesłał JOJO dnia 07-10-2003, 18:47
[tożsamość niepotwierdzona]lobelio troche obiektywizmu w pisaniu newsow
nadesłał . dnia 07-10-2003, 22:26
[tożsamość niepotwierdzona]Jestem głuchy na argumenty ;)
nadesłał Lobelio dnia 08-10-2003, 13:56
[tożsamość niepotwierdzona]NOWE BEDNARY???
Przyzwyczaiłam się do starych...
nadesłała abcedka dnia 08-10-2003, 16:20
[tożsamość niepotwierdzona]No, no, Lobelio, nie powninieneś być głuchy na argumenty, bo naprawdę ktoś może dojść do wniosku, że zamierzasz jakiś pucz przeprowadzić... ;)
nadesłał mr_kacy dnia 08-10-2003, 21:18
[tożsamość niepotwierdzona]Postuluję, ażebyś podając informacje dotyczące tak ważnych spraw jak posiedzenie Sejmu, pisał o nich i o ich bohaterach z należytym szacunkiem. Dla ludzi nowych w naszej szkole, dla absolwentów, czy wręcz dla uczniów i nauczycieli mało zaangażowanych w Bednarską demokrację, podanie samego imienia, czy pseudonimu może być niejasne, zaś niektóre osoby, z którymi jesteś "po imieniu" mogą nie być zadowolone, kiedy używasz ich imoion w wersji zdrobnionej również na forum publicznym.
Pozdrawiam i liczę, że weźmiesz, Andrzeju (choć dużo czasu zajęło mi dowiedzenie się, że Lobelio to Ty) pod uwagę mój komentarz.

nadesłał były poseł dnia 08-10-2003, 21:56
[tożsamość niepotwierdzona]A ty Lobelio nie miałeś gdzieś wyjechać, na jakieś stypendium, czy coś w tym rodzaju. Nawet największa miłość tj. np. Twoja do brdnarskiej demokracji potrzebuje czasem chwili urlopu.
nadesłał zatroskany dnia 09-10-2003, 00:03
[tożsamość niepotwierdzona]Niewątpliwie posłowie uchwalili wymianę ministra finansów na Bednarskiej.
nadesłał Adam Smolski dnia 09-10-2003, 08:18
[tożsamość niepotwierdzona]Nowe Bednary?
Spadek/wzrost wartości, czy starymi można będzie łacić?
nadesłała sarmata dnia 10-10-2003, 22:52
[tożsamość niepotwierdzona]właśnie... czy nie szykuje się jakaś straszliwa denominacja? (No raczej chyba nie ma powodów) Moje zapasy... czy są aby napewno bezpieczne;)?
nadesłał Żanek dnia 11-10-2003, 12:11
[tożsamość niepotwierdzona]1. Panika na giełdzie (bednarowej) wszyscy chcą sprzedać stare bednary, one pociągają w dół nowe...
2. Wychodzimy na lepsze (a jest jakiś kryzys???)
______________________________
Oceńcie sami!!!
nadesłała sarmata dnia 11-10-2003, 15:09
[tożsamość niepotwierdzona]Acha... I bedzie jak przed parudziesiecioma laty... Inflacja 500% i fajnie jest... Ja na wszelki wypadek wole nie pracowac, dopoki sytuacja nie stanie sie relatywnie stabilna.
nadesłał Morpheus dnia 11-10-2003, 17:03
[tożsamość niepotwierdzona]nasza gosdpodarka nie ma szans się ruszyć, bowiem jeśli nie ruszą się ceny(czesne nie będzie chyba zmienione), ani płace - no, z wyjątkiem(może!)pracodawców prywatnych, szkoła będzie pewnie płacić dalej 5 bd/h - to inflacja może nas nie obchodzić, bo chodzi o to, żeby każdy odpraował swoje godziny, a nie o to, żeby dał szkole jak najwyższą ofertę czesnego!
nadesłał k. dnia 12-10-2003, 06:18
[tożsamość niepotwierdzona]uwazam fakt ze nikt nie poinformował Rady Szkoly na bednarskiej o probienia uchwalenia( i w konsekwencji uchwaleniu) reformy bednarowej. SKANDAL!!!!!!!!!
A proba tlumaczenie sie to nie ja tylko on mial powiedziec Radzie - WSTYD
sami poslowie niszcza podstawy naszej demokracji to kto ma ich broonic???
nadesłał chlebi dnia 30-10-2003, 17:26
[tożsamość niepotwierdzona]To ja przy okazji chciałbym poprosić o informowanie bednarszok@bednarska.edu.pl o Radach Szkoły, bo kilkukrotne rozmowy z różnymi członkami Rady nie dały żadnego efektu.
nadesłał Ludwik dnia 31-10-2003, 09:49
[tożsamość niepotwierdzona]To ja przy okazji chciałbym poprosić o informowanie bednarszok@bednarska.edu.pl o Radach Szkoły, bo kilkukrotne rozmowy z różnymi członkami Rady nie dały żadnego efektu.
nadesłał Ludwik dnia 31-10-2003, 09:49

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone