"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
31.05.2023, imieniny Anieli, Feliksa, Kamili
BednarSzok >> Sejm za sejmem

Newsy


Sejm za sejmem
by Guli [31.10.2003]
[Czytanie ustawy]W ten poniedziałek odbyło się posiedzenie sejmu na którym posłowie rozpatrywali kilka nowych projektów ustaw: pierwszy Tomasza Ode(go) o poprawie działania sądu szkolnego, drugi zaś Maćka Kacymirowa o informacji. Pierwszy został odrzucony zaś drugi po burzliwej dyskusji przyjęto.
W najbliższy wtorek zostało zwołane przez marszałka Qqsia Chylaka nadzwyczajne posiedzenie sejmu, na którym posłowie będą rozważać, wielokrotnie przesuwany już, projekt ustawy Tomasza Ode(go).


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]Przepraszam ale czy można się gdzieś dokładniej dowiedzieć jak "wygląda" przyjęta ustawa o informacji?
P.S.
To jakiś paradoks- dowiedzieć się o ustawie o informacji. No taa...
nadesłała jagagaja dnia 31-10-2003, 23:24
[tożsamość niepotwierdzona]Gdy tylko wejdzie w życie zostanie zamieszczona w dziale prawnym "bednarszoku" (jak wszystkie inne obowiązujące ustawy).
nadesłał Ludwik dnia 01-11-2003, 00:02
[tożsamość niepotwierdzona]Z tego co się orientuje, ona już weszła w życie, i na szczęście ktoś już się nawet zabrał do wypełniania zawartych w niej przepisów...
nadesłał mr_kacy dnia 01-11-2003, 00:21
[tożsamość niepotwierdzona]Weszła? Została podpisana przez Marszałka?
Dowiem się w kancelarii sejmu...
nadesłał Ludwik dnia 01-11-2003, 14:44
[tożsamość niepotwierdzona]po raz kolejny jestem pelen podziwu dla systemu informacji, a jesli o nim mowa to czy ktokolwiek poinformowal o tym rade szkoly??(byle którą) mam maly tip dla sejmu moze wyznaczylibyscie kogos odpowiedzialnego za informowanie takich organow naszej szkolnej demokracji jak Rady szkoly o nowych ustawach
pozdrawiam premier
nadesłał chlebi dnia 01-11-2003, 22:03
[tożsamość niepotwierdzona]Drogi Marcinie, jak miło że o to spytałeś. Owszem, zainteresowani ministrowie zostali zaopatrzeni w tekst powyższej ustawy - Tomkowi Gajewskiemu wręczyłem ją własnoręcznie (zachwycony nie był, ale ponoć już coś zaczął z tym robić - a to, że Cię o tym nie poinformował to już Wasza sprawa - ma obowiązek zrobić to na najbliższym spotkaniu Rady Szkoły), za to drugą kopię również własnoręcznie dostarczyłem na Raszyńską, zostawiłem w sekretariacie i poprosiłem co najmniej 3 osoby żeby poinformowały o tym tamtejszego premiera Rafała Fantiego. Więc proszę nie posądzać Sejmu o gołosłowność. Aha, stosowny zapis (a propos osoby odpowiedzialnej za informowanie Rady Szkoły) również znalazł się w tej ustawie - a osobą tą jest Szef Kancelarii Sejmu.
nadesłał mr_kacy dnia 01-11-2003, 23:56
[tożsamość niepotwierdzona]To ja przy okazji chciałbym poprosić o informowanie bednarszok@bednarska.edu.pl o Radach Szkoły, bo kilkukrotne rozmowy z różnymi członkami Rady nie dały żadnego efektu.
nadesłał Ludwik dnia 02-11-2003, 00:11
[tożsamość niepotwierdzona]Chlebi: "moze wyznaczylibyscie kogos odpowiedzialnego za informowanie takich organow naszej szkolnej demokracji"
Mr. Kacy: "(a propos osoby odpowiedzialnej za informowanie Rady Szkoły) [...] - a osobą tą jest Szef Kancelarii Sejmu."

Uprzejmie informuję, że udało mi się dowiedzieć, kim są Ministrowie Informacji. Nic to jednak nie zmieniło, bo te same osoby są na mojej liście korespondencyjnej od dawna. Wreszcie, liczba listów wysłanych przez Kancelarię od chwili jej powstania dwa lata temu doszła już 4200. Trudno więc mi zarzucać, gdyby ktoś nierozsądny się ważył, że uchylam się od informowania.
nadesłał Szef Kancelarii Sejmu dnia 02-11-2003, 17:55
[tożsamość niepotwierdzona]Co do Bednarskiej, to póki co Ministrem Informacji jest Tomek Gajewski, a co do Raszyńskiej, to trzeba zasięgnąć języka u tamtejszych posłów, albo bezpośrednio u Rafała Fantiego..
nadesłał mr_kacy dnia 02-11-2003, 19:54
[tożsamość niepotwierdzona]zadam proste pytanie
a co z ustawa bednarowa!!??
wypadaloby poinformowac premiera(ale to tylko niedociagniecie) natomiast brak poinformowania ministra finansow to juz skandal pozdrawiam
nadesłał chlebi dnia 03-11-2003, 10:34
[tożsamość niepotwierdzona]Hmm, ustawa bednarowa to nie moja działka, co Ty na to Lobelio?
nadesłał mr_kacy dnia 03-11-2003, 21:01
[tożsamość niepotwierdzona]mam Maciek nadzieje ze tych zarzutow nie potraktowales zbyt osobiscie bo nie ciebie przeciez obwiniam, chodzi mi tylko o to ze p Adam Smolski(minister finansow) mogl czuc sie urazony w zwiazku z takim postepowaniem wobec jego osoby
nadesłał chlebi dnia 03-11-2003, 22:40
[tożsamość niepotwierdzona]Nowe wersje ustaw są już na BednarSzoku.
nadesłał Ludwik dnia 04-11-2003, 21:11
[tożsamość niepotwierdzona]no i Gucio, nie było sejmu...:-(

nadesłał vic dnia 04-11-2003, 21:36

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone