"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
27.09.2022, imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego
BednarSzok >> Posłowie - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

Newsy


Posłowie - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie
by Ludwik [04.11.2003]
[Nic, obrazek nie przybył]Ostatnie posiedzenie sejmu obecnej kadencji nie doszło do skutku. Przyszło zbyt mało posłów. Po ponad 45 minutowym oczekiwaniu Marszałek zdecydował się odwołać posiedzenie, bo do kworum brakowało jeszcze siedmiu osób. Dość zaskakujące wydarzenie zważywszy na fakt, że tydzień wcześniej ci sami posłowie, którzy dziś się nie stawili, niemal jednomyślnie głosowali za ogłoszeniem specjalnego posiedzenia sejmu właśnie na dzień dzisiejszy.
Podczas feralnego posiedzenia posłowie mieli zająć się projektem ordynacji wyborczej zgłoszonym przez Tomasza Ode. W związku z zaistniałą sytuacją najbliższe wybory odbędą się według starej ordynacji, a tomkowym projektem zajmie się sejm następnej kadencji.


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]kolejny dowod na genialna organizacje w naszej szkole
nadesłał chlebi dnia 05-11-2003, 12:45
[tożsamość niepotwierdzona]Czekało się wspaniale po prostu... Mam nadzieję, że policzą to na poczet diet...
nadesłał vic dnia 05-11-2003, 17:28
[tożsamość niepotwierdzona]Chlebi, lepiej waż słowa co do tej "organizacji", czyżby Rada Szkoły była tak świetnie zorganizowana pod Twoim przewodnictwem? Ciekawe, czy Tomek pokazał Ci w końcu Ustawę o Informacji... Bo póki co to przygotowania idą marnie (samo wywieszenie szyldu "ministerstwo informacji" jeszcze nic nie załatwia moim zdaniem...) Więc może lepiej zmobilizuj niektórych swoich ministrów, bo zostały dwa dni na zrealizowanie zapisów ww. ustawy. No, chyba że nie czujesz się solidarny i utrata przez Ministra Informacji 50% wynagrodzenia niespecjalnie Cię obchodzi...
nadesłał mr_kacy dnia 06-11-2003, 00:11
[tożsamość niepotwierdzona]Nie ma to jak szacunek do innych ludzi....:P
nadesłał Gotek dnia 09-11-2003, 14:33
[tożsamość niepotwierdzona]No, cóż...Wszyscy zgadzamy się z tym, że to skandal. I nie ma nic na usprawiedliwienie niobecnych - a głosujących na posiedzeniu poprzednim za zajęciem się 04.11 projektem Tomka Ode - posłów.
Prawdopodobnie (właściwie to już pewne - to tylko kwestia czasu) pozwiemy ich.
Z poważaniem
nadesłał arche dnia 13-11-2003, 11:26
[tożsamość niepotwierdzona]Oczywiście, że jest to skandal, tym bardziej, że projekt Tomka był przesuwany regularnie przez trzy posiedzenia... Nie wiem tylko na jakiej podstawie prawnej można złożyć pozew, ale jeśli do tego dojdzie,jestem ciekaw wyniku rozprawy.
nadesłał mr_kacy dnia 15-11-2003, 16:05

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone