"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
20.01.2022, imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana
BednarSzok >> Kampania rusza

Newsy


Kampania rusza
by Ludwik (z gorączką) [24.11.2003]
[Duszan Almonkarii: Nie podoba mi się sposób prowadzenia tego wiecu]
Duszan Almonkari: "Nie podoba mi się sposób prowadzenia tego wiecu."
Kilka dni temu pisaliśmy o słabej kampanii wyborczej na Bednarskiej. Teraz jednak zaczyna się rozkręcać. Obok wszechobecnych plakatów Karola Trammera i Tomasza Ode (wieszanych w ramach kontrowersyjnej, acz bardzo żywej i dynamicznej kampanii, która zdaje się opierać na fakcie częstego zasiadania na ławie oskarżonych obu kandydatów na sędziów) zaczęły pojawiać się inne ogłoszenia. Abstrakcyjne Oleńki, antybednarowe Stronnictwa Dłużników Bednarowych, wymierzone w demagogów Maćka Kacymirowa, wyprute z treści Młodego Kordeliera i przeznaczone dla posiadaczy specyficznego poczucia humoru Jana Libery. Przygotowaliśmy małą galerię fotograficzną ze stronniczym wyborem plakatów, która znajduję się tu.
[Ode i Trammer: Szykują przeciw nam prowokację]
Ode i Trammer: "Szykują przeciw nam prowokację."
Na dzisiejszym wiecu wyborczym wszyscy kandydaci ze stanu uczniowskiego i nauczycielskiego dostali szansę zaprezentowania się swoim wyborcom. Jednak duża część nie skorzystała w pełni z tego przywileju. Najgorzej było wśród nauczycieli, z których zaprezentował się tylko Jaś Piotruś Laskowski! A oto co kandydaci planują ościągnąć po swoim ewentualnym zwycięstwie: rodzaj demokracji bezpośredniej (Młody Kordelier: Marta Owczarek, Maciek Eichelberger, Witek Orski, Wojtek Urbański, Piotrl laskowski, Michał Czartoryski; Alek Temkin), miejsca gdzie można by rozmawiać o demokracji szkolnej (Młody Kordelier; Alek Temkin), wznowienie Gazety Rady Szkoły (MK), zmniejszenie ilości godzin lekcyjnych (MK), powrót do korzeni szkoły (MK), polepszenie informacji (Oliwia Pluta; Helena Jędrzejczak), referendów w sprawie zlikwidowania bednarów (Stronnictwo Dłużników Bednarowych: Paweł Skuteli, Jan Śpiewak, Igor Sarzynski, Kuba Gołebiowski), ustawowo zagwarantowane ręczniki lub suszarki w łazienkach (Stronnictwo Dłużników Bednarowych), brak demokracji bezpośredniej (SDB), obowiązkowe sprawozdania ministrów (Alek Temkin), ustawowa możliwość odwoływania ministrów (Maciej Kacymirow; Alek Temkin), wsparcie dla inicjatyw oddolnych (Maciek Kacymirow), pchnięcie sejmu na tory zajęcia się animacją życia szkoły (Alek Temkin), Rada Szkoły zajmująca się budżetem złotówkowym (Alek Temkin), reanimacja demokracji szkolnej (Mateusz Najmuł), uzdrowienie systemu bednarowego (Alek Temkin), surowsze kary za długi bednarowe (Alek Temkin). Dla porównania jest to lista dużo skromniejsza od tego co dwa lata temu obiecywali kandydaci na Raszyńskiej, ale i w większości poważniejsza, bardziej wyważona, i mająca większe szansę spełnienia.
Kto wydał wam się najbardziej przekonujący?
PS: Za dwu dniowe opóźnienie w umieszczeniu tego newsa dziękujemy TELEKOMUNIKACJI POLSKIEJ S.A.


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]Mnie podczas wiecu przekonała Grupa Młody Kordelier, Alek Temkin i częściowo Maciek Kacymirow. Swoją drogą w tym roku można zaobserwować silną tendencję do łączenia się w grupy, w latach poprzednich kandydaci startowali raczej pojedyńczo.
nadesłał Ludwik dnia 26-11-2003, 11:30
[tożsamość niepotwierdzona]Alek Temkin. Alek Temkin.
nadesłał Alek Temkin dnia 26-11-2003, 17:59
[tożsamość niepotwierdzona]SDB
nadesłał wert dnia 26-11-2003, 19:34
[tożsamość niepotwierdzona]A ja mam takie pytanie, gdzie podziała się "Subiektywna relacja" Lobelia?
nadesłał mr_kacy dnia 26-11-2003, 21:01
[tożsamość niepotwierdzona]W archiwum. Znikneła za strony głównej w związku z licznymi wątpliwościami co do jej rzetelności. Tym nie mniej tak ja zawsze zarówno jej tekst, jak i komentarze do niem są dostępne w archiwum.
nadesłał Ludwik dnia 26-11-2003, 21:25
[tożsamość niepotwierdzona]duszan almonkari pisze sie duszan almonkari a nie duszan almonkarii.duszan almonkari
nadesłał duszan almonkari dnia 26-11-2003, 21:32
[tożsamość niepotwierdzona]Przepraszam, wszystkie nazwiska sprawdzam z tym co jest przypisane do szkolnych kont na serwerach. Informatyk, który wpisywał cię w pierwszej klasie musiał popełnić taki błąd. Już poprawiłem.
nadesłał Ludwik dnia 27-11-2003, 08:19
[tożsamość niepotwierdzona]Protestuję - ktoś tu się pode mnie podszywa
nadesłał A. Temkin dnia 27-11-2003, 12:08
[tożsamość niepotwierdzona]Przyznaję się. To ja byłem...

nadesłał A. Temkin dnia 27-11-2003, 14:10
[tożsamość niepotwierdzona]Cóż to do diabła za idiota?
Proszę się pode mnie nie podszywać.
nadesłał Jedynie prawdziwy - A.Temkin dnia 27-11-2003, 14:51
[tożsamość niepotwierdzona]Cóż za RPGW (rozbudowane poczucie godności własnej). Podejrzewam, że nikt się nie chciał pod ciebie podszyć, tylko z rozpędu tak wpisał, odpowiadając na pytanie "Kto wydał wam się najbardziej przekonujący?"
nadesłał Pieniądz dnia 27-11-2003, 18:03
[tożsamość niepotwierdzona]prawda jest taka ze wyniki wyborow nie beda odzwierciedlac prawdziwej woli spolecznosci na bednarskiej bowiem 31 dluznikow bednarowych nie dostalo praw wyborczych jest to cios dla SDB. Partia ta ma wiekszosc swojego elektoratu w srodowiskach nie placacych bednarow
nadesłał . dnia 27-11-2003, 19:16
[tożsamość niepotwierdzona]No cóż, zasada "no represantation without taxation"... Można się spierać o to, czy to słuszne prawo, ale prawo to prawo.
nadesłał mr_kacy dnia 27-11-2003, 19:56
[tożsamość niepotwierdzona]czy Alek jest w młodym kordylierze??

nadesłała aa dnia 27-11-2003, 21:32
[tożsamość niepotwierdzona]Nie, Alek nie jest w Mlodym KordElierze. Chyba, ze cos sie od wczoraj zmienilo... Ludwik chyba rzeczywiscie ma goraczke ;)
nadesłała Natalia dnia 27-11-2003, 21:55
[tożsamość niepotwierdzona]I znów stanę w czyjejś obronie, Ludwika tym razem. Nie wiem czy zauważyliście, ale pomiędzy członkami Kordeliera wystepują przecinki, zaś Alka odgranicza od nich średnik - a więc Alek bynajmniej nie został zaliczony w skład Młodego Kordeliera, lecz zaliczono go jedynie do kandydatów mówiących o elementach demokracji bezpośredniej. Koniec obrony :)
nadesłał mr_kacy dnia 27-11-2003, 22:27
[tożsamość niepotwierdzona]Ok, ok, jako osoba, ktora sama od 2 dni ma goraczke- zwracam honor :)
nadesłała Natalia dnia 28-11-2003, 17:30
[tożsamość niepotwierdzona]pozbawianie praw wyborczych za niezaplacenie bednarow jest skandalem i pokazuje jak gleboko siega rozklad instytucji demokratycznych w naszej szkole
nadesłał / dnia 30-11-2003, 11:13
[tożsamość niepotwierdzona]co nie zmienia faktu iż jest to bardzo nieczytelne i powoduje wątpliwości wymienianie Alka (dwa razy!)zaraz po członkach młodego kordyliera i wjednym nawiasie! dodam jeszcze ze za elementami demokracji bezp. opowiadają się nie tylko Mł.Kor i Alek...
nadesłał wu dnia 30-11-2003, 18:26
[tożsamość niepotwierdzona]i nie tylko człowiek z gorączką albo Natalia D może się pomylić! :D
nadesłał franki dnia 30-11-2003, 18:32
[tożsamość niepotwierdzona]wu: jaki inny zapis proponujesz.
A za elementami demokracji bezpośredniej są nie tylko MK i Alek (patrz tabelka w newsie o debacie wyborczej), ale tylko oni o tym mówili na wiecu.
nadesłał Ludwik dnia 01-12-2003, 17:41
[tożsamość niepotwierdzona]Wystarczy postawić Alka przed Młodym Kordelierem i rozdzielić ich średnikiem :)
nadesłał mr_kacy dnia 01-12-2003, 19:17

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone