"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
14.06.2024, imieniny Bazylego, Elizy, Justyny
BednarSzok >> Wiec wyborczy na Raszu

Newsy


Wiec wyborczy na Raszu
by Feloł [24.11.2003]
[wybory 2003]Dzisiaj (poniedziałek) po 4 lekcji odbył się na Raszyńskiej wiec wyborczy klas gimnazjalnych oraz mieszczących się tam klas liceum. Podczas trwającego niemal półtorej godziny spotkania kandydaci do Rady Szkoły (Raszyńska), Sejmu oraz Sądu prezentowali swoje mniej lub bardziej nowatorskie programy wyborcze. Przeważająca część kandydatów chce poprawić przepływ informacji między Radą Szkoły / Sejmem a obywatelami. Bardziej pomysłowi planują wprowadzenie kwadransów studenckich, powołanie ministerstwa zajmującego się segregacją odpadów lub organizację nowych imprez szkolnych. Starsi obywatele powołali się na swoje dotychczasowe osiągnięcia, niektórzy jednak (Zraszacze!) nie mieli takich możliwości, co zmotywowało ich do lepszego przygotowania wystąpień. Według mnie, właśnie trójka najmłodszych kandydatów miała najciekawsze wystąpienia.

Kampania wyborcza na Raszu trwa już około dwóch tygodni. Niestety, w porównaniu z latami poprzednimi kandydaci nie informują nas w swoich plakatach co właściwie mają do zaoferowania. Ich treść w praktyce ogranicza się do "Głosuj na...". Część kandydatów zrezygnowała z plakatów, ograniczając się do wystąpień na wiecu (niektórzy nie uczynili nawet tego).


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]
nadesłał 5 dnia 26-11-2003, 12:33
[tożsamość niepotwierdzona]co z wielkim newsem lobelia????? w ktorym oczernia sam siebe i udawadnia sobie oraz nam ze powinien juz nie pokazywac sie w naszej szkole????
nadesłała ola dnia 26-11-2003, 20:36
[tożsamość niepotwierdzona]W archiwum. Znikneła za strony głównej w związku z licznymi wątpliwościami co do jej rzetelności. Tym nie mniej tak ja zawsze zarówno jej tekst, jak i komentarze do niem są dostępne w archiwum.
nadesłał Ludwik dnia 27-11-2003, 08:02
[tożsamość niepotwierdzona]Pani "Olu" vel panie "P.S." - jak wyjaśnił Ludwik - dzięki wspaniałomyślności TP SA nie działały komputery Ludka i Gulego. Co prawda korzystałem z czterech źródeł informacji, ale tylko telefonicznie. W inny sposób nie udałoby się przekazać żadnej informacji na BednarSzoku. Martę za przekręcenie jej nazwiska publicznie i serdecznie przepraszam.
nadesłał Lobelio dnia 27-11-2003, 10:44
[tożsamość niepotwierdzona]Feloł,
W zeszłych latach wcale nie było lepiej pod żadnym z opisanych przez Ciebie względów, ten news jest bardzo subiektywny (chyba nie powinien być).
nadesłała ewa dnia 28-11-2003, 11:14
[tożsamość niepotwierdzona]Zamiast komentować to co złe powinieneś dodać pare pozytywnych rzeczy, bo kilka wypowiedzi było naprawdę ciekawych. Poza tym z tego newsu nic nie wynika oprócz tego że jesteśmy debilami!
nadesłał Kasik dnia 28-11-2003, 11:50

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone