"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
14.06.2024, imieniny Bazylego, Elizy, Justyny
BednarSzok >> No i uradzili

Newsy


No i uradzili
by gum [09.01.2004]
[Posiedzenie Rady]Dziś na Raszyńskiej odbyło się posiedzenie Rady Szkoły. Przyjęto pomysł przeprowadzenia anonimowej ankiety oceniającej nauczycieli, jeszcze przed feriami. Rada postanowiła też poprzeć wniosek Sejmu o pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Iranie. Organizujemy również zbiórkę ciepłej odzieży dla dzieci i młodzieży z domu dla bezdomnych przy ulicy Bajkowej. Członkowie Rady, z Ministrem Porządku na czele, postanowili sprawniej ściągać Bednary od szczęśliwych posiadaczy mandatów za niezmienianie obuwia, a także od spóźnialskich. Napstępna Rada w pierwszy czwartek po feriach (19 lutego) jak zwykle o 17.30. Zapraszamy!


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]O, co widze!! Kiedy namawialam ludzi na taka ankiete majaca uzdrowic problemy, wszyscy chorem odrzekli, ze to niemozliwe. (nieetyczne, bezcelowe i - co ja chce komu udowodnic?) jak mnie teraz nie ma, to naszczescie juz mozliwym jest. W sumie pozytywnie...
nadesłała kinga dnia 14-01-2004, 23:11
[tożsamość niepotwierdzona]Tego typu ankiety już kiedyś były, ludzie twierdzący, że to niemożliwe nie mieli więc racji. A teraz jest to nie tylko możliwe, lecz nawet konieczne - nowy Regualmin Szkoły zobowiązuje Rady Szkoły do przeprowadzania takich ankiet co najmniej raz w roku.
nadesłała Krzyś Sikora dnia 15-01-2004, 00:48
[tożsamość niepotwierdzona]I takie ankiety beda wreszcie pzreprowadzane na Raszyńskiej, bo tu ich nigdy nie było. mam nadzieję, że wszyscy potraktują ją poważnie. odpowiedzi powinny być szczere, wtedy wyniki bedą reprezentatywne i na cos się zdadzą.
nadesłała gum dnia 15-01-2004, 19:16
[tożsamość niepotwierdzona]uwielbiam tego typu ankiety, kiedy ona będzie?
nadesłał ktoś z raszyńskiej dnia 26-01-2004, 21:52

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone