|
|
| Znajoma z NYC do wynajęcia od zaraz | | by Lobelio [17.01.2004] | Już pół roku temu Gaetano Becker, który uczy Civic Classes (czyli WOS-u) w jednej ze szkół na Manhattanie, dowiedział się o Raszu, Bednarskiej i IB. Wciąż jego zainteresowanie naszą szkołą nie zblakło, dlatego chce nawiązać system pen pals, czyli korespondencji między uczniami. Wiedzcie, że owi Amerykanie są w waszym wieku, z dobrej szkoły i posługujący się gramatyczną angielszczyzną. Chodzi również o zwykłe, tradycyjne listy, które dochodzą do NYC w cztery dni. Dla wszystkich tych, których nie stać na wyjazd za Kanał to wyśmienita sposobność podszkolenia języka. Pomyślcie też, czy macie już proofreadera waszych prac rocznych na IB, a później studenckich? | |
spoko pomysł, ale wydaje mi się, że e-maile byłyby lepsze - jako sposób nauczania angielskiego korespondencyjnie. Szybsze a przecież też można pisać poprawną gramatycznie angielszczyzną;) nadesłał dudek dnia 18-01-2004, 17:52 | ale ty jestes cwaniak dudek..... nadesłała bendza dnia 18-01-2004, 19:12 | Dudel, jak możesz??!! Jesteś dzieckiem konsumpcyjnej kultury zachodu! Nie potrafisz zatrzymac się w pogoni za pieniądzem aby dostrzec piekno prawdziwego listu o zapachu lata, pisanego cienkim piórkiem, drżącą ręką małej biednej Amerykanki o ciemnych oczach, która wklada w to całe Swe Serce... nadesłała Masia Duch dnia 18-01-2004, 19:16 | dudel to nie dudek.
dudek to nie dudel. nadesłał [pusty] dnia 18-01-2004, 22:18 | Pozwolę sobie na komentarz nie na temat. Być może nie jest to odpowiednie miejsce, ale nie ma na tej stronie forum służącego swobodnemu wyrażaniu myśli. Przechodząc do meritum, w nowych Wysokich Obcasach jest artykuł o jakiejś sztuce walki. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie fakt, że artykuł zaczyna się złotą myślą "nauczycielki filozofii w znanym warszawskim społecznym liceum". Mam pytanie "Co to k... ma do rzeczy, gdzie ona jest nauczycielką. Mam gorący apel do wszystkich, którzy są uczniami PEWNEGO ZNANEGO, ELITARNEGO, WARSZAWSKIEGO SPOŁECZNEGO LICEUM a jednocześnie DZIEĆMI DZIENNIKARZY PEWNEGO ZNANEGO OGÓLNOPOLSKIEGO DZIENNIKA. Powiedzcie swoim rodzicom, żeby się odp.... od tej szkoły i przestali nam robić wieś. nadesłała Mariola dnia 19-01-2004, 01:05 | a jak można z takim pen palem znajomość rozmpocząc? cz podali jakieś adrysy, e-maile? nadesłała gum dnia 19-01-2004, 14:10 | walczę w kisielu nadesłała mariola dnia 19-01-2004, 17:48 | W sprawie pen palu (który może być RÓWNIEŻ tradycyjny, a to nie znaczy, że TYLKO) - piszcie do mnie na LOBELIO@ETA.PL nadesłał Lobelio dnia 20-01-2004, 15:58 | Lobelio, a mógłbyś napisać do mnie na fok4@wp.pl?? ;) (w sprawie wiadomej) nadesłała Natalia dnia 20-01-2004, 22:18 | Jenak milej dostać list.
Mariolu, a Forum ??? nadesłała sarmata dnia 21-01-2004, 14:40 | opublikujcie listę dłużników bednarowych za 2002/03 nadesłał [pusty] dnia 22-01-2004, 14:08 |
| D O D A J K O M E N T A R Z |
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.
UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
|
| D O D A J K O M E N T A R Z |
|
Pisanie bez zalogowania nie jest już dozwolone (jako że cała strona to i tak archiwum)...
|
|