"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
19.04.2024, imieniny Alfa, Leonii, Tytusa
BednarSzok >> Witamy Muminki

Newsy


Witamy Muminki
by Ludwik [17.10.2004]
Mała MiPrzedstawienia nazw klas, tympanony, król Marek Górnicki, przeróżne próby, bałagan i zamieszanie - tegoroczne otrzęsiny klas pierwszych gimnazjum i liceum na Raszyńskiej przebiegały w pełni zgodnie ze szkolną tradycją.
Klasy licealne otrząsane były przez Króla (brawurowa rola Marka Górnickiego) przed publicznością w sali gimnastycznej. Poddano je rozmaitym próbom nawiązującym do tegorocznej tematyki pikniku - Alicji w Krainie Czarów. Wszystkie klasy musiały przejść przez specjalnie ustawioną na scenie króliczą norę, zbudować ze swoich ciał postać oraz dom dla białego królika, usiąść sobie w kółku na kolanach z filiżankami w ręku i odgadnąć rebus, którego rozwiązaniem było hasło "Marek Górnicki". W tym samym czasie klasy gimnazjum odbywały w innej części szkoły skrytą procedurę swoich otrzęsin. Uczniowie musieli między innymi odpowiedzieć na pytania sprawdzające wiedzę o Szkole (doszły nas słuchy, że układający pytania uważają "BednarSzok" za "internetowe forum Szkoły". Protestujemy, jesteśmy "Niezależnym Serwisem Informacyjnym"! ;).
Później wszyscy wrócili do sali gimnastycznej żeby przedstawić swoje wersje tympanonu z budynku szkoły przy ulicy Bednarskiej. Największe zainteresowanie wzbudziła wersja klasy IM, która rozwinęła ogromne zdjęcie tympanonu na szerokość całej sali gimnastycznej (dziecko właściciela drukarni wielkoformatowej w klasie) umieszczając własne głowy w miejscach twarzy przedstawionych na nim postaci oraz ruchoma scenka klasy IE akompaniowana na żywo muzyką graną na gitarze elektrycznej.
Na koniec pozostawiono najważniejszą cześć imprezy, czyli przedstawienie nazw klas. Od wczoraj klasa IA pani Agnieszki Siatkowskiej nazywa się Imponderabilia, klasa IE pani Ewy Korulskiej nazywa się Galapagos, klasa IM pani Magdy Kiziukiewicz nazywa się Fanaberia, klasa IR pana Ryszarda Pietruchy nazywa się Strefa 51, klasa licealna pani Swietłany Kiszko nazywa się Świetlana Przyszłość, klasa licealna pani Elżbiety Abłamowicz nazywa się Sam Zdecyduj, a nazwa klasy licealnej pana Rafała Derdy zbliżona jest do W Tej Klasie Występuje Element Sacrum. Rocznik pierwszogimnazjalny otrzymał nazwę Muminki.


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]Świetna nazwa rocznika. Uważam, że pasuje :>
nadesłał k dnia 17-10-2004, 13:03
[tożsamość niepotwierdzona]A ja uważam, zę

1. Mumin to obraźliwe określenie osoby z zespołem Downa.

2. Hatifnaty już były (a nawet są).

3. Impondrabilia Agnieszki Siatkowskiej kojarzą mi się z Granulocytem Obojętnochłonnym Agnieszki Siatkwoskiej.

4. Strefa 51 mi się nie podoba, ale nie wiem dlaczego.

5. Galapagos raz tak raz nie;)

6. Fanaberia Kompromis Awangarda Evenement

7. Swietlana Przyszłość - Ach! Ach!:-D

8. Sam Zdecyduj jest starsznie fajne.

9. W tej klasie występuje element sacrum jest też ciekawe (chociaż niektórzy przekonują że to jest suck-room:/)

10. O.
nadesłał Jasiek dnia 17-10-2004, 13:11
[tożsamość niepotwierdzona]1 -- ja tak nie mówię - zresztą mi Muminki bardziej się kojarzą z Tove Jansson, niż z obraźliwym_określeniem_osoby_z_zespołem_downa.

2. Ale to naprawdę pasuje - zresztą Hatifnaty to naprawdę coś innego, niż Muminki:P

3. Mi nie.

4. Pff, niczego sobie.

5. mi nie - jest fajną nazwą jeśli chodzi o brzmienie, ale tak jakoś oklepane.

6. Święta racja

7. Mi też się podoba.

8 Ja też tak uważam

9. Mi się nie podoba - przekombinowane
nadesłał k dnia 17-10-2004, 13:19
[tożsamość niepotwierdzona]to nie p. siatkowska wymyslila nazwe naszej klasy.
Za co muminki??? nie podoba mi sie. chyba nic nieprzebile cototamtaków
nadesłał ? dnia 17-10-2004, 14:03
[tożsamość niepotwierdzona]moim zdaniem te otrzesiny sa z roku na rok coraz gorsze. ostatnie najfajniejsze ostatnio byly otrzesiny trzynastek...a bylo to juz dawno temu. przyszło wtedy duzo ludzi i bylo fajnie. a teraz same puchy i nuda.
nadesłał heh dnia 17-10-2004, 14:41
[tożsamość niepotwierdzona]zgadzam się z przedmówcą, otrzęsiny trzynastek były bardzo fajne. Żadne późniejsze nie dorastają im do pięt.
Nazwy pierwszogimnazjalistów są według mnie w porządku, czego nie mogę powiedzieć o nazwie "W Tej klasie Występuje Element Sacrum"... e...? co oni chcą przez to powiedzieć? moim zdaniem beznadziejne. A "sam zdecyduj"?... Drogi Jaśku byłabym zobowiązana, gdybyś zechciał wyjaśnić mi, co w tym widzisz "strasznie fajnego"
nadesłała matyldka dnia 17-10-2004, 14:52
[tożsamość niepotwierdzona]1.Muminki są po prostu mało orginalne

2.Jasiek ma niewątpliwie rację, dlatego uważam, że Muminki są mało orginalne. Po za tym nie pasują do panującej ostatnio tendencji nadawania rocznikom nazw odczapowych.

3.Niewątpliwie skojarzenie Jaśka jest słuszne i to i to dziwne i długaśne, i to i to klasa AS

4.Strefa 51 jest jakaś dziecinna, nie wiem takie mam odczucie.

5.Galapagos, cóż ze wszystkich nazw gimnazjum chyba najlepsze, co nie znaczy dobre :P

6.Nadal czekamy aż jakaś klasa nazwie się Renesans.

7.Ciekawy pomysł, pasuje, ale czegoś w niej brakuje.

8. Podpisuję się pod obydwoma przedmówcami.

9. Tym razem zgadzam się z k. Zbyt długie i wydumane, a mało w tym jaj, jak na przykład w Pani Janinie (najlepsza nazwa w historii :)

10. Tympanon Galapagos to był najlepszy jaki widziałem ot co!
nadesłał kometa dnia 17-10-2004, 14:57
[tożsamość niepotwierdzona]3.Mi tez kojarzys ie z Granulocytem Obojetnochłonnym..
5.Zgadzam sie z kometa
6.Taa Fanaberia..Improwizacja, Dygrsja, Kompromis, Evenement (...)troche juz tego bylo..
7.Co do Swietlana Przyszłość to z tego co slyszalam od uczniow tej klasy to Świetlana przyszłość miala brzmeic fajnie w zestawieniu ze Świetłana Kiszko, przynajmniej tak to bylo pomyslane, ale moze nie wiem o zmianie wychowawczyni- bylabym wdzieczna z a rzetelna informacje na ten temat..
8.Fajne, ale slyszalam o jeszcze lepszych pomyslach tej klasy szkoda ze nie przeszly..

Na tych ostatnich otrzesinach wczoraj nie bylam, lae za to otrzesiny 13 uwazam ze byly starsznie fajne.
nadesłała ona dnia 17-10-2004, 15:34
[tożsamość niepotwierdzona]muminki bo mieli caly egzamin o nich a inne propozycje byly naprawde beznadziejne a inne ktore byly fajne nie przeszly w glosowaniu rady szkoly
nadesłał hanut (hania k cototamtak) dnia 17-10-2004, 16:57
[tożsamość niepotwierdzona]a jakie były inne propozycje na nazwy bo nie sądze żeby były gorsze, nie chce być muminkiem, teraz wszyscy beda sie z nas wyśmiewać itp. :>.
A tak poza tym nie zgadzam się z wami, że Imponderabilia brzmi podobnie do Granulocyt Obojętochłonny. Czy wy uwazacie że pani Siatkowska tą nazwe wymyśliła??
nadesłał mystic dnia 17-10-2004, 17:12
[tożsamość niepotwierdzona]Nie musiała jej wymyślać, można się domyślić, że jest to jej klasa. Uważam, że nazwy rocznika Muminki (łącznie z tą nazwą)są odgrzewanymi pomysłami na nazwy, nie wnoszą nic nowego,jedynie Sam Zdecyduj jakkolwiek podoba mi się. Nie wiem również co kierowało klasą W Tej Klasie Występuje Element Sacrum przy nadawaniu nazwy,ale aż zęby bolą od przekombinowania. Ważne jest jednak to aby uczniom tych klas nazwy się podobały. Jestem ciekawa co powiedzą za rok o swoich nazwach.
Apeluję również o większą inwencję, "świeże" pomysły w nadawaniu nazw dla klas(obecnie dotyczy to I liceum).
nadesłała raka dnia 17-10-2004, 18:29
[tożsamość niepotwierdzona]A mi sie Muminki podobają. I wcale nie zgadzam się, że będą sie z nas śmiać i w ogóle. A nawet jakby,to co z tego. Przecież nazwy roczników powinny być właśnie takie śmieszne :)Gdyby tylko nie było przed tem Hatifnatów...
nadesłała albinka dnia 17-10-2004, 19:18
[tożsamość niepotwierdzona]Nazwa rocznika strasznie mi się nie podoba... Muminki, nie no, zgadzam się z przedmówcą- to jest odświeżanie starych nazwy. Nic ciekawego. Było wiele ciekawszych propozycji dla nazw rocznika, jak na przykład Cwaniaczki Malinowe (obawiam się że nikt nie wie o co chodzi, ale trudno :D ) A tak wogóle to nie wiem czemu niby Rada Szkoły zatwierdzała nazwy rocznika- w końcu to my mieliśmy ją wymyślić WSPÓLNIE a nie tak że ktoś sobie robi listę z propozycjami nazw i niesie ją radzie szkoły- Cototamtaki nie miały żadnego wspólnego spotkania na którym możnaby było omówić sprawę nazwy dla nowego rocznika :/ . A nazwy klas? Chyba zgodzę się z większością przedmówców że Galapagos jest najlepsze. A jeśli chodzi o przebieg otrzęsin, to pozwólcie że nie skomentuje... Żenada.... Oprócz światnej roli pana Marka Górnickiego :D Pan Marek był najlepszy!!! :D
nadesłał succub dnia 17-10-2004, 19:21
[tożsamość niepotwierdzona]Taak, niestety mnie na otrzęsinach nie było... Nie wiem, juz sama, czy żalować.
A nowy rocznik miał się nazywać "Rosomaki". Było to nawet przegłosowane na posiedzeniu Rady Szkoły. Chyba, że mam fałszywe informacje od osoby, która na tym posiedzeniu była.
nadesłała matyldka dnia 17-10-2004, 19:38
[tożsamość niepotwierdzona]A mi sie galapagos nie podoba. Wg mnie jest najgorsza. Najlepsza jest Fanaberia, potem Strefa 51, a potem Imponderabilia, a na końcu Galapagos. Karzdy ma swoje zdanie
nadesłał gggggg dnia 17-10-2004, 19:55
[tożsamość niepotwierdzona]A nawet każdy;)

Tego kto i w jaki sposób wybrał nazwę Muminki nie wiedział nikt z pytanych przezemnie (nawet Ania Gumowska, ani Ewa Korulska - ach te długie wieczory w pokoju nauczycielskim:D).
nadesłał Jasiek dnia 17-10-2004, 20:34
[tożsamość niepotwierdzona]A ja apeluję o to, żeby klasy nie szukały "świeżych" nazw, bo właśnie z potrzeby orginalności bierze się to, że wszystkie nazwy są takie - wszyscy myślą tą samą ścieżką - jak się wyróżnić.
Co do nazwy rocznika "rosomaki" miały być, ale był przeciek informacji i nazwę trzeba było zmienić. Kto wymyślił nową nazwę pozostaje tajemnicą, z tego co wiem Rada tej nazwy nie głosowała.
nadesłał Ludwik dnia 17-10-2004, 20:52
[tożsamość niepotwierdzona]dla mnie nazwa sam/sama zdecyduj jest najwieksza porazka... strasznie smieszny dowcip wszyscy leja po nogach hihi... :/
nadesłał szakal rude boy dnia 17-10-2004, 22:52
[tożsamość niepotwierdzona]zamiast muminki powinno byc STRZESZKI - skandal
nadesłał 3kl dnia 18-10-2004, 09:48
[tożsamość niepotwierdzona]Dementuję ani nazwy GranulocytObojętnochłonny ani nazwuy Impoderabilia nie wymy sliłam. Twórcą pierwszej jest Jasio Szumieł i jego mama Małgorzata a twórcą drugiej pewien znany nam pan. Jedno obie klasy mają wspólne- są BATDZO fajne.
nadesłała tosia dnia 18-10-2004, 13:24
[tożsamość niepotwierdzona]Z tego, co ja wiem, glosowanie Rady Szkoły nad "Muminkami" jednak sie odbylo...
nadesłał [pusty] dnia 18-10-2004, 15:20
[tożsamość niepotwierdzona]Mi sie Galapgaos podoba najbardziej ze wszystkich. Natępnie Fanaberia, Imponderabilia a potem Strefa 51. Nazwa muminki może być.
nadesłał Abc dnia 18-10-2004, 16:58
[tożsamość niepotwierdzona]Imponderabilia rządzi!!!
nadesłał M dnia 18-10-2004, 18:39
[tożsamość niepotwierdzona]Imponderabilia i Strefa 51 zdecydowanie rządzą.
A tak na marginesie.. patrząc z perspektywy tego jednego roku to nazwa mojej klasy wydaje mi się banalna. Straszne.
Niektóre Muminki (nazwa rocznika jest odgrzewanym kotletem) nie są do końca przekonane do nazw swoich klas nawet teraz. Cóż.
nadesłał Soniax dnia 18-10-2004, 19:17
[tożsamość niepotwierdzona]Soniax, myślę, że nigdy nie będzie tak, że nazwa klasy będzie wybrana jenogłośnie. Jednym się będzie podobała bardziej, a drugim mniej. Po pewnym czasie na pewno wszyscy przyzwyczają sie do swoich nazw i nie będą mogli sobie wyobrazić innych :)
nadesłała Albinka dnia 18-10-2004, 19:31
[tożsamość niepotwierdzona]Nie będą mogli sobie wyobrazić innych? Właśnie chyba się do nich zdystansują.
nadesłał Soniax dnia 18-10-2004, 19:42
[tożsamość niepotwierdzona]zgadzam sie z rude boyem... sam zdecyduj jest porazka sezonu...
nadesłała oi_polska dnia 18-10-2004, 19:53
[tożsamość niepotwierdzona]co jakichs oiowcow mamy?
nadesłał trojan dnia 18-10-2004, 20:03
[tożsamość niepotwierdzona]Albinko, ja (osoba mająca już wieloletnie doświadczenie), uważam, że nigdy nie będzie tak, że nazwa będzie się podobać wszystkim, a tym bardziej ludzie, którym się nie podoba na pewno się do niej nie przywwyczają. U nas w Kompromisie było tak, że od drugiej klasy to się nazwa chyba nikomu nie podobała (choć pewna anonimowa wychowczyni twierdziła, że jej tak), dlatego u nas rozpoczęto mozolną pracę przekonania innych, że naprawdę nazywam się inaczej (np. KOmpromajzzz "pomysłu" JK, czy też Kompromitację, którą sobie ktos bezprawnie przywłaszczył a fee), ja ze swej strony uważam, że nazwy pierwszych klas gimnazjum wszystkie są jakieś takie dziecinnne (chyba paradoksalnie, przez chęć wymyślenia czegoś zupełnie na serio) i brakuje im czegoś.

Podpisano gorący zwolennik nazw typu Pani Janina NIe Kupiła Jajek
nadesłał kometa dnia 18-10-2004, 20:35
[tożsamość niepotwierdzona]Macie rację Kometo i Soniax, że tak wlaściwie, to na ten temat za bardzo nic nie wiem, ponieważ w szkole jestem nowa :)
nadesłała Albinka dnia 18-10-2004, 21:11
[tożsamość niepotwierdzona]Jak jest w końcu z nazwą W Tej Klasie Występuje Element Sacrum, słyszałam, że to jeszcze nie pewne jak chcecie się nazywać, przynajmiej w swoich wypowiedziach nie jesteście jednomyślini.
nadesłała raka dnia 18-10-2004, 21:51
[tożsamość niepotwierdzona]Wiem z dobrze poinformowanego źródła, że klasa Eli Abłamowicz, pod naciskiem klasowych feministek, nazywa się "SamA Zdecyduj", co samo w sobie jest może i oryginalne, ale jako modyfikacja "sam Zdecyduj" dobrze pokazuje atmosferę szkoły pod przywódctwem wybitnej emancypantki Rutkowskiej.
nadesłał Tomasz Ode dnia 18-10-2004, 22:03
[tożsamość niepotwierdzona]mi sie najbardziej podoba strefa 51...galapagos jest najgorsze. z nazwą rocznika skwasili, zresztą jak z nasza..rosomaki były lepsze. ale i tak FENOMENALNA KONFITURA Z PRZYPADKU rządzi :P(eff..bez komentarza)
nadesłał idek dnia 18-10-2004, 23:22
[tożsamość niepotwierdzona]Moim zdaniem najgorszy jest tu Elemnt Sacrum w osobie Rafała Derdy. Imponderabilia jako pomiot chorego umysłu i Fanabera (yuck!)

nadesłał Lateralis dnia 19-10-2004, 13:19
[tożsamość niepotwierdzona]fajna jest swietlana przyszlosc...

Zastanawiam sie czy to 'Sam zdecyduj' to mialo byc takie smieszne:
-skad jestes
-sam zdecyduj.
(i tu wszyscy sie smieja)

Imponderabilia- tutaj chyba z braku pomyslow otworzono 'slownik wyrazow obcych', co jak wiadomo nie jest pomyslem nowym. Gratuluje zawziecia, dojsc do litery 'I' to niezly wyczyn. Niewielu sie to przed wami udalo (Granulocyt wymiekl na 'G')...

Strefa 51, chyba ktos za duzo bajek o duchach sie naogladal...

Galapagos takie Madagaskarowate i Kubianskie. W sumie czego mozna sie spodziewac po raju dla zolwi...

W przypadku Fanaberi moge tylko zacytowas 'k': "Fanaberia Kompromis Awangarda Evenement"

A co do klasy w ktorej wystepuje element sakrum, to chyba pod koniec roku sie ockna ze rzeczywistosc z Mr. D nie wyglada tak rozowo (o ile Lateralis ma racje i tu chodzi o tego osobnika, a jesli nie, to nie chce wiedziec co wplynelo na wybor takiej nazwy...)

A muminki to plagiat!
nadesłała koronka dnia 19-10-2004, 21:18
[tożsamość niepotwierdzona]To "i" doszła już wcześniej Infundymbuła Hronosynklastyczna ;]
nadesłał Ludwik dnia 19-10-2004, 21:27
[tożsamość niepotwierdzona]Ludwiku, Chronosynklastyczna ona była. Poza tym Infundybuła. Chrono-Synclastic Infundibula (albo Infundibulum) w oryginale. U Voneguta oczywiście, bo w słowniku wyrazów obcych by było pewnie znaleźć trudno.

nadesłał Jaros dnia 19-10-2004, 22:18
[tożsamość niepotwierdzona]Fanaberia i Galapagos mi się nie podoba. reszta może być. a wogóle, to Rosomaki było dużo lepsze.
nadesłał eeeee? dnia 20-10-2004, 00:02
[tożsamość niepotwierdzona]tak nazwa "sam zdecyuj" miala byc smieszna, oczym niestety wie niewiele osob... swoja droga nic mi niewiadomo zeby nazwa zostala zmieniona na "Sama zdecyduj" wiec nie ma powodu do paniki :P
nadesłała oi!_polska dnia 20-10-2004, 16:20
[tożsamość niepotwierdzona].

nadesłał . dnia 20-10-2004, 17:32
[tożsamość niepotwierdzona]mi sie bardzo podoba galapagos :)
nadesłał :) dnia 20-10-2004, 17:33
[tożsamość niepotwierdzona]a co...????? pewnie ze mamy oi! to zle..????
nadesłał szakal rude boy dnia 20-10-2004, 20:53
[tożsamość niepotwierdzona]Szczerze mówiąc, czuję się dziwnie czytając to, jak objeżdzacie równo nasze pomysły. Jestem w Imponderabilii, i mogę zapewnić, ze:
a. wszystkim, naprawdę wszystkim się podoba ta nazwa, bo nawet nie głosowaliśmy, nikt nie chciał nawet myślec o innej.
b. nie szukaliśmy jej w słowniku wyrazów obcych

Tak naprawdę nienazbyt mądrym jest negowanie tych wszystkich nazw- poprzednie roczniki też na pewno były objeżdzane, a następne na pewno będą. Ja też mogę teraz powiedzieć, które nazwy mi się podobają, a które nie. ale nie o to tutaj chodzi. A swoją droga, ciekawam, ile osób przepisywało naszą nazwę, bo nie było w stanie jej się nauczyć. A to nie jest słowo wymyślone, człowiek elokwentny je zna.
Mówcie co chcecie, mi się moja nazwa podoba.
Muminki też są ok, tylko wadą ich jest to, że były juz Hatifnaty. Wiem, że to nie to samo, ale jakoś mi się kojarzy.
Pozdrawiam wszystkich, którzy mają lepsze, równie beznadziejne i gorsze nazwy klas i roczników.
nadesłała ksiezniczka dnia 20-10-2004, 22:14
[tożsamość niepotwierdzona]Księżniczka!!! Brawo! Masz całkowita rację. Ja jestem z Fanaberii i nie uważam, aby moja nazwa w czymkolwiek przypominała "Evenement" czy "Awangardę". A muminki mogą być.
nadesłał Grzywiaste i nie grzywiaste dnia 21-10-2004, 14:37
[tożsamość niepotwierdzona]Tak właściwie to MY jesteśmy z Fanaberii i jako my mamy takie samo zdanie, co poprzednio.

PS Mieliśmy się nazywać np. "Zakaz palenia" albo "Uwaga szkło". Naszym zdaniem fanaberia jest duuuuuuuużo lepsza!!!

nadesłał Grzywiaste i nie grzywiaste dnia 21-10-2004, 14:39
[tożsamość niepotwierdzona]mi się wszystkie nazwy podobają. I myślę że są oryginalne, no może oprócz Galapagos. Ja też jestem z Imponderabilii i jestem całkowicie za tym co powiedziala księżniczka
nadesłał pysiorek dnia 21-10-2004, 19:11
[tożsamość niepotwierdzona]Nio więc... chciałam powiedzieć, że Ci którzy nie wiedzą co to tak naprawde jest Strefa 51 niech się na jej temat nie wypowiadają negatywnie. A poza tym to chyba lepsze niż Kiszony Ogór z Marsa (to jedna z propozycji).
nadesłał akurat_wam_powiem_jak_się_nazywam dnia 21-10-2004, 20:20
[tożsamość niepotwierdzona]mi sie otrzesiny podobaly, bo mialam wrazenie, ze muminki dobrze sie bawily - budowanie domkow itd
a nazwa rocznika mi sie podoba bardzo, ach gdyby kiedys pojawily sie paszczaki!
nadesłała ola dnia 21-10-2004, 21:50
[tożsamość niepotwierdzona]a nasza klasa miała się nazywać "100 twarzy grzybiarzy" ale ten pomysł niestety został odrzucony mimo iż początkowo większość klasy go poparła, ach ta feministyczna demokracja.... :P
nadesłała oi!_polska dnia 21-10-2004, 22:29
[tożsamość niepotwierdzona]ksiezniczka napisala :
"A to nie jest słowo wymyślone, człowiek elokwentny je zna. "


bede wdzieczny jezeli podzielisz sie ze mna (z nami?) swa wiedza - co w takim razie oznacza "imponderabillia"????
nadesłał Sil dnia 22-10-2004, 19:13
[tożsamość niepotwierdzona]chym.. księżniczko, myślę, że nie karzdy człowiek, nawet z tych elokwentnych zna to słowo. Osobiście o jego znaczeniu dowiedziałam się dopiero po otrzęsinach, a znaczy to "Coś, co jest bardzo ulotne, ale bardzo ważne", czy coś w tym stylu :) Pozdrawiam calą Strefę 51 :)
nadesłała Albinka dnia 22-10-2004, 21:00
[tożsamość niepotwierdzona]Człowiek elokwentny.
nadesłał Kot z Cheshire dnia 22-10-2004, 21:05
[tożsamość niepotwierdzona]To są bodajże podstawowe, najważniejsze wartości ("spór o impoderabilia" - czasem widuję taką zbitkę). Słowo jest takie, ze aż zęby bolą. Nie lepiej to się nazwać jakimś prostym, nieabstrakcyjnym rzeczownikiem? :)
nadesłał Pinomc dnia 23-10-2004, 15:31
[tożsamość niepotwierdzona]Ojojoj... Wszystkie nazwy, poza W tej klasie występuje element Sukrum (do której należę), są do zaakceptowania. Ale nasza nazwa jest tak beznadziejna. jest to najdłuższa nazwa (nie liczyłem literek ale na oko :), ale brakuje jej w ogóle 'tego czegoś'. Zgadzam się, jest przekombinowana. Na szczęście istnieje prosta nieoficjalna alternatywa (bo cóż innego zrobić niż przeinaczyć to co zostało wybrane przez klasę) : 'Suck room'. pozdro.
nadesłał html dnia 28-10-2004, 18:54
[tożsamość niepotwierdzona]ja chciałam sprostować, że "muminki" nie są obraźliwym określeniem ludzi z zespołem downa, tylko po porstu okresleniem, którym posługuje się wiele osób, które maja kontakt z tą chorobą.
Nazwa "Sam zdecyduj" ma swój świetny styl.
"w tej........." jest kompletną porażką, bo będzie się skarcać do "sacrum" czy też "suck room" i cała wielka robota umysłowa (bo to chyba trzeba się namęczyć żeby wymyslić takie zdanie) funta kłaków nie warta.
nadesłał renfri dnia 30-10-2004, 20:00
[tożsamość niepotwierdzona]I tak nasza nazwa będzie najlepsza;-)
nadesłał KzCe dnia 30-10-2004, 20:33
[tożsamość niepotwierdzona]

"A poza tym to chyba lepsze niż Kiszony Ogór z Marsa (to jedna z propozycji)."... żartujesz?! ogór byłby najlepszy! ale było że niby będzie nawiązwywać do "Fenomenalnej..." (śmiech).

Ale wy powińniście się nazywać "Wąsata Marchewa z Jowisza" ;).

Ale i tak od "pastwiska" nic nie będzie gorsze :P

nadesłał jołjołjołjołjołjołjołjoł dnia 11-11-2004, 23:25
[tożsamość niepotwierdzona]Ale ja nadal nie wiem dlaczego oni nazywają się muminki miały byc rosomaki. Ktoś mi powiedział, zę dlatego, ze były przecieki. Byłam nea radzie gdzie ustalono rosomaki, zmiana była totalnym zaskoczeniem i prawde mowiąc skojarzyła mi się z nieczystymi interesami. Obrady trzy dni przed otrzesinami ukryte. ciekawe co
nadesłała la dnia 13-11-2004, 20:07
[tożsamość niepotwierdzona]"Zastanawiam sie czy to 'Sam zdecyduj' to mialo byc takie smieszne:
-skad jestes
-sam zdecyduj.
(i tu wszyscy sie smieja) "

nie, o ile wiem, wynikło z braku czasu i nagłej zmiany terminów:-) ale to tylko wersja, którą mi przedstawiono.

"taka śmieszna" to miała być jedna z nazw, którą sobie wymysłaliśmy - znaczy, którą sobie wymyślała Pierestroyka:
- skąd jesteś?
- z Próbówki...

no, to tyle o mnie... :-)
pozdrowienia

nadesłała kreska_ dnia 20-11-2004, 19:29

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone