"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
01.06.2020, imieniny Gracji, Jakuba, Konrada
BednarSzok >> Więcej Niepodległości!

Newsy


Więcej Niepodległości!
by Julek Barszczewski/Ludwik [11.11.2004]
[Nie-podległość!]Tegoroczny Piknik Niepodleglościowy rozpoczął się o godzinie 17:00 Mazurkiem Dąbrowskiego. Funkcję konferansjera pełnił Szymon Kraszewski (uczeń z rocznika Komórkowców).
Na początku do sali starym trabantem (należącym do dyrektora Wróbla) wjechał Alek Temkin (laureat) i wygłosił na jego dachu arcyciekawy wykład o znaczeniu święta Niepodległości.
Następnie zaśpiewała piosenkarka podająca się za Violettę Willas, ale szybko wygoniły ją ze sceny zespoły "Słoneczne Chłopaki" i "Texas Free Rangers".
Pierwsze klasy liceum pokazały scenki na zadane tematy: o rzucaniu w obywateli warzywami, o operacji wycięcia brukselki, o odkrywaniu swojego warzywnego "ja". Później przyszła kolej na najważniejszą część programu - przedstawienia nowych nazw klas. Klasa Marty Makowieckiej rozwiesiła sznurek z przyczepionymi kształtami wyciętymi z papieru. Będzie nazywać się Bielizna. Druga scenka należała do klasy Doroty Fiett. Przygotowali film w technologii flash - rebus, którego rozwiązaniem okazało się być słowo Karagana. Klasa Tytusa Izdebskiego wyszła na scenę w strojach z lat sześćdziesiątych i zaczęła tańczyć. Była to Klawa Prywatka. Czwarta scenka, klasy Iwony Tomaszewskiej, nawiązywała do serialu "Słoneczny Patrol". Ich nazwa to Carmen Electra. W tym czasie w sali Klawej Prywatki wybuchł pożar. Pół ściany spłonęło, ale na szczęście uczniowie w porę ugasili go przy pomocy gaśnicy.
Następnie wszyscy odśpiewali na stojąco Hymn Polski przy akompaniamencie Kuby Mikoszewskiego i Bartka Borowca, grających na gitarach elektrycznych. Podczas półgodzinnej przerwy można było kupić konfitury i przetwory domowej roboty.
Po jej zakończeniu kilka par z liceum w strojach dworskich odtańczyło Menuet. Następnie odbył się Pokaz Mody, a raczej zwierzęcych przebrań. Później konkurs filmowy, który wzbudził ogromne zainteresowanie. Tematem filmów była "Wizja przyszłości". Największe oklaski otrzymał film GalMok o życiu w centrum handlowym (2. miejsce) oraz film Mięso, opowiadający o zniewoleniu mężczyzn na skutek działania Obcych (1. miejsce).
W konkursie recytatorskim wystąpiło pięć osób. Największe brawa otrzymał dyrektor Jan Wróbel, zdobywca pierwszego miejsca, który zarapował fragment "Dziadów". W nagrodę otrzymał 1000 impulsów do ksero. W międzyczasie odbywał się też konkurs fotograficzny, w którym pierwsze miejsce otrzymali Kuba Burakiewicz, Zosia Chylak i Jędrek Sokołowski.
Na zakończenie zagrały zespoły: Disco-polowy "Słoneczne chłopaki", Synergia - zespół Kuby Mikoszewskiego oraz Riverbed.


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]Warto jeszcze napisać, że film Mięso (MSZ zasłużenie) dostał Grand Prix, a nasz (GalMok) drugie miejsce, czyli nagrodę specjalną.

Apropos pikniku to chciałem powiedzieć, że była niesamowita atmosfera i (w przeciwienstwie do pikniku koncoworocznego) piknik udał się wspaniale.
nadesłał k dnia 11-11-2004, 10:17
[tożsamość niepotwierdzona]Więcej pikników! Więcej konkursów filmowych! Więcej wszystkiego! (To do przemyślenia dla nowej Rady Szkoły).
Wszystkim, którzy przyczynili się do niekwestionowanego sukcesu tegorocznej edycji Otrzęsin/Pikniku GORĄCO DZIĘKUJĘ. Klask, klask, klask, a nawet trochę cmok.
nadesłał JAN VROOBEL dnia 11-11-2004, 10:17
[tożsamość niepotwierdzona]mam pytanie... czy istnieje mozliwosc zeby filmy z konkursu zostaly udostepnione w internecie by obejrzec je jeszcze raz??
nadesłał pirogeth dnia 11-11-2004, 11:38
[tożsamość niepotwierdzona]mam pytanie... czy istnieje mozliwosc zeby filmy z konkursu zostaly udostepnione w internecie by obejrzec je jeszcze raz??
nadesłał pirogeth dnia 11-11-2004, 11:38
[tożsamość niepotwierdzona]jak brzmi nazwa klasy pierwszej, ktorej wychowawca jest Dorota Fiet?

nadesłał xxx dnia 11-11-2004, 12:16
[tożsamość niepotwierdzona]A ja narazajac sie na lincz, powiem, ze mnie sie mieso zupelnie nie podobalo, powiem wiecej nudzilo mnie. Najlepszy byl film grupy multimedialnej o tej dziwnej nazwie, ktora chyba byla o tyle zla, ze nie do zapamietania (tak samo jak nazwa klasy biloginczej).
nadesłał kometa dnia 11-11-2004, 12:26
[tożsamość niepotwierdzona]Na pikniku była o wiele lepsza atmosfera niż na raszyńskich otrzęsinach. Z filmów najbardziej podobały mi sie GalMok i Mięso :)
nadesłała Albinka dnia 11-11-2004, 12:49
[tożsamość niepotwierdzona]Klasa pani Fiett nazywa się Karagana. Dziwnie trochę.
nadesłał hkjk dnia 11-11-2004, 12:55
[tożsamość niepotwierdzona]Julku, kurzce, sprawdzaj nazwiska, zeby nie trzeba było poprawiać. Zainteresowanych przepraszamy;)

A Mięso (czy tam coś) wygrał z filemem Pewnej Grupy niezasłużenie. O. :-))
nadesłał Jasiek dnia 11-11-2004, 16:25
[tożsamość niepotwierdzona]Popieram postulat o udostępnieniu filmów z pikniku na jakiejś stronie!!! Czy to możliwe?
nadesłał Dominik M. dnia 11-11-2004, 17:44
[tożsamość niepotwierdzona]Pisano juz prace z socjologii o znaczeniu i pochodzeniu nazw klas na Bednarskiej. Widze, ze zaczyna sie nowy trend, bardzo cielesny: Bielizna, Klawa Prywatka i Carmen Electra. Mnie sie to podoba.
nadesłał Lobelio dnia 11-11-2004, 18:09
[tożsamość niepotwierdzona]Czy ta praca jest gdzieś dostępna? Kto ją pisał? :-)
nadesłał k dnia 11-11-2004, 18:12
[tożsamość niepotwierdzona]uwazam ze filmy o miesie i galmoku byly bardzo fajne,jednak najbardziej do mnie przemowil film Wojtka Oleksiaka ktory podjal sie zrobienia filmu bardziej powaznego od innych(trudno jest zrobic dobry, powazny film tak aby trafil do naszych rowiesnikow). proba przedstawienia filmu o bardziej metafizycznym nastawieniu do przyszlosci powiodla sie ,przynajmniej moim zdaniem.
gratuluje Wojtkowi za odwage i dobry fim,klasie multimedialnej za scenariusz "galmoku","upadkowi i sklejce" gratuluje zrobienia swietnej ekranizacji inwazji kosmicznych podrobow.swietnie sie bawilem i czekam na udostepnienie filmow i na nastepny konkurs filmowy.
nadesłał kinomaniak dnia 11-11-2004, 18:23
[tożsamość niepotwierdzona]Corka Ireny Chrzanowskiej - a wiec kontaktuj sie via Rasz.
nadesłał Lobelio dnia 11-11-2004, 19:01
[tożsamość niepotwierdzona]heh piknik naprawde udany, szkoda ze na Raszu tak nie bylo... co do filmow to faktycznie przydaloby sie je udostepnic w necie zeby mozna bylo jeszce raz a spokojnie obejrzec.
nadesłał bosak dnia 11-11-2004, 21:57
[tożsamość niepotwierdzona]Mamy nazwe - Synergia i nie jest to moj zespol (bo nie jestem jego wlascicielem, ani jedynym zalozycielem).
Pozdrawiam, piknik uwazam za bardzo udany, a najbardziej podobal mi sie film robiony w Galerii Mokotow
nadesłał Kuba Mikoszewski dnia 11-11-2004, 21:57
[tożsamość niepotwierdzona]ŚWIETNE NAZWY KLAS - GRATULUJĘ!
P.S: Czy na Bednarszoku znajdą się nagrodzone zdjęcia?
nadesłała Puma dnia 11-11-2004, 22:02
[tożsamość niepotwierdzona]Mięso było denne.Końcówka jeszcze zjadliwa, poza tym śmierdziało przemielonymi tematami. Nie było to ani śmieszne, ani ciekawe. Akcja się dłużyła (jakby była zrobiona na siłę i bez pomysłu) a scenki teoretycznie śmieszne były rodem ze Strasznego Filmu (o którym nie mam wysokiego mniemania)

Brawa dlo Wojtka Oleksiaka! Film BARDZO udany! Szkoda tylko, że nie wpasował się w klimat pikniku, bo przez to został chyba trochę niedoceniony.

Fajny też był film klasy multimedialnej.

A co do filmu który zajął pierwsze miejsce- to chyba nie wiem co jury doceniło.

Nazmy klas są klawe :)

I wielkie brawa dla Alka! Jeżeli ma się dalej utrzymać tendencja, że z roku na rok przemówienia są coraz ciekawsze, to współczuję temu, co za rok będzie wygłaszał mowę. Ma wysoko postawioną poprzeczkę!
nadesłała łatka dnia 11-11-2004, 22:46
[tożsamość niepotwierdzona]Aha, i czy to przypadkiem nie byli "Texas Three Rangers"?
nadesłała łatka dnia 11-11-2004, 22:48
[tożsamość niepotwierdzona]wydaje mi sie, ze zostal pominiety zespol folklor bauns, ktory wystapil po freestylu dyrektora Vroobla....
nadesłał .... dnia 12-11-2004, 00:27
[tożsamość niepotwierdzona]Moim zdaniem Bielizna to swietna nazwa...Karagana(nie wiem, co to znaczy) jest kolejna nazwa, ktorej jedynym plusem(a teraz juz minusem) jest to, ze nikt nie wie, co znaczy...Carmen Electra jest bdb.
A jak grupa Bauns Marty Makowieckiej?Slyszalam, ze przedstawinie bylo genialne, ale brakowalo Tijany...
nadesłał Z_Fin dnia 12-11-2004, 01:56
[tożsamość niepotwierdzona]Czy można prosić kogoś kompetentnego o wytłumaczenie znaczenia nazwy Karagana?
nadesłał ........................ dnia 12-11-2004, 02:03
[tożsamość niepotwierdzona]Karagana

Finko! A co Klawą Prywatką? ;-)
nadesłał k dnia 12-11-2004, 09:42
[tożsamość niepotwierdzona]Mnie sie bardzo podobalo:) naprawde sie piknik udal.
I nazwy klas sa fajne i w ogole atmosfera byla super.
nadesłał Yukari dnia 12-11-2004, 09:55
[tożsamość niepotwierdzona]Czy beda na bednarszoku filmy modlingera albo kogos kto kręcił w czasie pikniku???BARDZO POŻĄDANE
pozdrawiam, bednarszok i wszystkich organizatorów pikniku.
Opis pikniku troche zdawkowy, ale ujdzie. (czemu nie ma o temacie pikniku, przeciez ten menuet byłjak najbardziej w temacie)

nadesłała agata s dnia 12-11-2004, 13:18
[tożsamość niepotwierdzona]Ciesze sie, ze opis ujdzie. Uff. Juz sie balem, ze zrobisz redakcji awanture!
nadesłał toon dnia 12-11-2004, 13:28
[tożsamość niepotwierdzona]Michał kręcił, sam widziałem. Więc pewnie tak;) Zresztą zapowiadał.
nadesłał Jasiek dnia 12-11-2004, 13:29
[tożsamość niepotwierdzona]Będzie, będzie.
nadesłał Ludwik dnia 12-11-2004, 13:43
[tożsamość niepotwierdzona]Masz problem?

Nie domyka ci się okno? Posmaruj framugę mydłem.
nadesłał Kot z Cheshire dnia 12-11-2004, 13:53
[tożsamość niepotwierdzona]Piknik był wybitny. Wjazd Trabantem do szkoły był jednym z tych pomysłów, które długo zostaną niepobite.

Wielkie gratulacje dla Michała Czartoryskiego: wystąpił w aż trzech odsłonach!

Cieszę się, że było aż tak dużo koncertów. Co do grupy Słoneczne Chłopaki Bravo: nie wiem czy efekt niedopracowania był zamierzony, ale jakkolwiek by to było: nie wszystko, co śmieszne, musi boleć (:
Synergii nie mam nic do zarzucenia.
Riverbed (który za sprawą poprzedzających zespołów dał najbardziej ekskluzywny koncert :D) też dał czadu. I to nie tylko za sprawą muzyki :) "...odsłuchy okazały się elementem dekoracji" uważam za jeden z tekstów wieczoru.
nadesłał Charlie Brown dnia 12-11-2004, 18:27
[tożsamość niepotwierdzona]Również muszę przyznać że Piknik w tym roku był świetny!! Prowadzący – dowcipny, przemówienie – interesujące, otrzęsiny – bardzo dobrze wymyślone, nazwy klas – wyjątkowo udane, konkursy (filmowy, fotograficzny, recytatorski) – warte powtórzenia i oczywiście genijalne koncerty! Szczególne gratulacje dla Słonecznych Chłopaków, myślę , że oprócz Violetty Willas rozgrzali także całą widownię :).

Serdeczne podziękowania dla organizatorów!! Oby więcej takich imprez!!

nadesłał yen dnia 12-11-2004, 18:51
[tożsamość niepotwierdzona]Łatka bzdury pisze...nie wiem gdzie w "miesie" widzialas dluzyzny. Za to duzo dluzyzn bylo w GalMocie.
Najlepsza nazwa jest Carmen Electra.
nadesłał tentyp dnia 12-11-2004, 18:54
[tożsamość niepotwierdzona]Tentyp to smierdziel. Ale ma racje, Carmen Elektra ("-ktra" czy "-ctra"?) jest klawa (...).
nadesłał toon dnia 12-11-2004, 20:55
[tożsamość niepotwierdzona]CO Z FILMAMI Z PIKNIKU??? fajnie byłoby oglądnąć je jeszcze raz... podczas konkursu była kiepska widoczność...
nadesłał Kac dnia 12-11-2004, 23:04
[tożsamość niepotwierdzona]Zwłaszcza, że filmy się ostro zacinały - Galmok wygląda delikatnie rzecz biorąc inaczej na ekranie komputera, kiedy nie jest przesyłany 12metrowym kablem.
nadesłał k dnia 12-11-2004, 23:13
[tożsamość niepotwierdzona]Tu nie chodzi o kabel - on nie gra znaczacej roli. Filmy puiszczone w PowerDVD działały płynnie. Galmok był odtwarzany przez Windows Media Player. Szkoda że z tymi komputerami tak nawalili - największe niedopracowanie pikniku
nadesłał kom dnia 13-11-2004, 08:54
[tożsamość niepotwierdzona]Piknik był genialny!
nadesłała Papagena dnia 14-11-2004, 13:47
[tożsamość niepotwierdzona]Tylko jeden film byl puszczany przez PowerDVD, co bylo powodem duzego zamieszania, bo filmy mialy byc odtwarzane przez WMP...
A ciely sie dlatego, ze dysk marnie sobie radzi z odtwarzaniem filmu 5-o minutowego, ktory zajmuje 15 GB...
Film Laski sie nie cial nie dlatego, ze byl odtwarzany przez PowerDVD, lecz dlatego, ze Laska, jako jedyny, wie do czego sluza kodeki...
nadesłał Dru dnia 14-11-2004, 16:52
[tożsamość niepotwierdzona]to najlepszy piknik z tych na których byliśmy! tylko z tymi gitarami do hymnu to nie był dobry pomysł. Może lepszy byłby fortepian? I mam wrażenie, że wszystko było za głośno.
nadesłał maniucha&witek dnia 14-11-2004, 21:03
[tożsamość niepotwierdzona]Piknik był genialny, szkoda, ze stałam cały czas za słoikami... Synergia i Riverbed jednakże rządziły...
nadesłała ksiezniczka dnia 14-11-2004, 22:16
[tożsamość niepotwierdzona]jak dla mnie nazwa carmen electra jest kisiasta z lekka ale i tak dobra w porownaniu do propozycji wczesniejszych oraz do nazw na raszu.
nadesłał rycyl dnia 15-11-2004, 02:55
[tożsamość niepotwierdzona]Jako jeden z twórców Galmoku czuję się zobowiązany podziękować wszystkim za takie poparcie dla naszego filmu

Klawa Prywatka rulz!
Pożar też był rulz! Klasa śmierdzi do dzisiaj:)
nadesłał lateralis dnia 15-11-2004, 09:27
[tożsamość niepotwierdzona]Mi też się Piknik podobał, lecz nie moge porównać, bo widziałem tylko jeden. Nazwy klas są do bani. Co do filmów o "Wizja Przyszłości" pytałem się, ale coś tam mówili o prawach autorskich,a le już niedługo powinny być...
nadesłał Julek Barszczewski dnia 15-11-2004, 12:57
[tożsamość niepotwierdzona]GalMok będzie dostępny już niedługo.
nadesłał lateralis dnia 15-11-2004, 15:13
[tożsamość niepotwierdzona]nie wracajmy juz do nazw na raszu. moga sie komus nie podobac, mi osobiscie nazwy z bednarskiej tez sie barziej podobaja. i tyle. juz omawialismy ten temat
nadesłała ksiezniczka dnia 15-11-2004, 18:02
[tożsamość niepotwierdzona]słusznie:)
nadesłał lew salonowy dnia 15-11-2004, 19:30
[tożsamość niepotwierdzona]mnie jako jednego z tworcow filmu "mieso" fascynuje skad sie wlasciwie wziela ta nazwa, w sumie my takze zapomnielismy o jakims chwytnym tytule, ktory wszysyc by zapamietali. co do filmu kolegi Zygmunta i Wojtka to musze powiedziec, ze zawiodl mnie troche. pomimo naprawde mistrzowskiej formy nie niosl z soba zadnej (o basta/niestety) tresci. dialogi mimo ze na pierwszy rzut oka "wyintelektualizowane" (haha lubie to slowo) to niestety nie ukladaly sie w jakas logiczna calosc i momentami przeczyly sobie... szkoda ... czekam na nastepne filmy tych dwoch panow. a co do klasy multimedialnej z obecnych klas pierwszych to musze powiedziec ze zawiedli mnie jeszcze bardziej. zrobili film naprawde dobry od strony fabuly, jednak zmontowali go tak, ze nie dalo sie go ogladac. zszokowalo mnie to tym bardziej, ze jako klasa medialna powinni miec "montaz" w malym palcu i nie skladac filmu "na szybko" i po najmniejszej linii oporu uzywajac programu ktory jest bardzo prosty jednak nie daje zadnych mozliwosci... naprawde szkoda... ps. czekam na zlosliwe riposty
nadesłał szymon dnia 15-11-2004, 19:36
[tożsamość niepotwierdzona]dzieki dru za komentarz... jak bedziecie mili to wam jakos ladnie zakoduje te filmy na ta strone bednarskiej:P
nadesłał szymon dnia 15-11-2004, 19:43
[tożsamość niepotwierdzona]To zrob to, bo ja mam opracowane obrabianie filmow, a nie ich kodowanie :)
Lukista chce, by zajmowaly gora 30 MB... Czyli GalMok 30 MB, bo trwa 10 minut, a reszta odpowiednio mniej....
nadesłał Dru dnia 15-11-2004, 19:54
[tożsamość niepotwierdzona]piknik bardzo fajny (mowa alka troche za dluga i w efekcie zjadl caly efekt) ale nie za bardzo na temat. to chyba bylo swieto niepodleglosci a oprocz paru akcentow(chymn i konkurs recytatorski) nie wiele mialo z tym swietem wspolnego. no i organizacja... jednym slowem rok temu piknik byl duzo fajnieszy!!
nadesłał elo dnia 15-11-2004, 20:08
[tożsamość niepotwierdzona]obawiam sie ze to nie bedzie takie proste, jesli zalezy nam na jakosci (a chyba glownie o to chodzi przy filmi fabularnym)... niezaleznie od codeca...
nadesłał szymon dnia 15-11-2004, 20:09
[tożsamość niepotwierdzona]Bez przesady - na superze wstepnie sprobowalem je zakodowac, przy pojemnosci 50 MB film 10 minutowy dziala i wyglada ladnie...
nadesłał Dru dnia 15-11-2004, 20:24
[tożsamość niepotwierdzona]Drogi Szymonie jak zauważyłeś jesteśmy grupą, multimedialną z pierwszych klas, więc się dopiero uczymy - większość z nas nie miała nigdy do czynienia z programami do montażu. Na multimediach właśnie mamy się tego nauczyć. Może nie mamy w tej chwili takiej techniki jak ty,ale to nie jest najważniejsze.
Zresztą widzisz komentarze, film się podobał i to jest dla nas najcenniejsze. Wiele osób zresztą i tak mówiło, że jak na pierwszą klasę film udał się zaskakująco dobrze.

PS. Jak wiesz nie pracowaliśmy "na szybko". Zaczęliśmy go montować w tym samym, momęcie co ty (zresztą pewnie zauważyłeś, bo cały czas spieraliśmy się o komputer).

nadesłał yen dnia 15-11-2004, 21:52
[tożsamość niepotwierdzona]no wlasnie dru... 50 mb a 30 mb to niestety dosc znaczna roznica... co do klasy multimedialnej: nie chodzi mi o to, ze powinniscie od 1 sekundy znac wszystkie programy... w sumie to byloby troche dziwne. chodzi mi o to, ze wlasnie macie takie same mozliwosci jak ja. to byl pierwszy film z jakakolwiek fabula, ktory zmontowalem w zyciu. problem w tym ze z samego startu powinniscie podejsc do tematu ambitniej i nie robic tego w pinnacle. to tak jakby jakis profesjonalny muzyk chcial kleic dziewki w magic studio maker... mozna tylko po co skoro i tak nic z tego nie wynika? idac dlaej przeciez i ja pisalem ze mi sie fabula podobala, jednak fabula to nie wszystko... a co do na szybko to zdecydowanie tylko wam sie tak wydaje, poniewaz wy konczyliscie o godz. 16, keidy my zazwyczaj dopeiro zaczynalismy. niestety, nawet takie 10 minut filmu to ok. 15 godzin montazu i ciaglego poprawiania
nadesłał szymon dnia 16-11-2004, 08:55
[tożsamość niepotwierdzona]drogi szymonie. film ktory nakrecil wojtek jest tylko i wylacznie jego filmem,on sie napracowal,rezyserowal,napisal scenariusz i montowal. ja tylko bylem mowca dialogow ,juz Zosia Chylak i Kuba Burakiewicz bardziej sie zasluzyli ode mnie. Nie moge sie z toba zgodzic ze film nie ma przeslania,jesli dobrze posluchasz ostatniej wypowiedzi to zrozumiesz na czym polega calosc dziela. Na szczescie swiat jest interesujacy poniewaz ludzie posiadaja rozne gusta(czasami gorsze,czasami beznadziejne),jak mowi kuba ruzyllo "o gustach wrecz powinno sie dyskutowac", a nie ulega watpliwosci ze do dyskusji o gustach powinno sie je wczesniej "jako tako" wyrobic ,poniewaz nie mozna dyskutowac o czyms o czym nie ma sie pojecia{ale namieszalem). dziekuje szymonie za komentaz i dziekuje wojtkowi za stworzenie(wedlug mnie) wspanialego filmu. czekam na udostepnienie filmow dla szerokiego grona bywalcow bednarszoku.
nadesłał zygmunt dnia 16-11-2004, 11:57
[tożsamość niepotwierdzona]nad udostepnieniem wlasnie pracuje i od razu informuje ze jakos raczej nie bedzie powalajaca ale za to *.mpg kazdy bedzie mogl sobie otworzyc bez zadnego problemu gdyz ten codec jest standardowo w windows. co do filmu Wojtka to raczej chyba nie chodzi o to ze go nie zrozumialem tylko o to, ze dialogii sa niekonsekwentne bo jesli bedziemy myslec/zyc iles tam razy syzbciej to nasze refleksje tez beda nam przychodzily 10 razy szybciej. jest to nie logiczne... chyba?
nadesłał szymon dnia 16-11-2004, 12:47
[tożsamość niepotwierdzona]Hmmm. nie znam się na kompresji, więc pewnie nie zrobiłbym lepiej, ale mam wrażenie, że jakość jest tak zła, że dopiero teraz nie da się oglądać tego filmu.... Np. cała twarz w pikselach kojarzy się raczej z jakimś archiwum policyjnym, nie zaś ze zwykłym filmem ;-)
nadesłał k dnia 16-11-2004, 17:43
[tożsamość niepotwierdzona]Szymon: to, że kończyliśmy pracę o 16 nie wynikało bynajmniej z naszego lenistwa i nie jest zbiegiem okoliczności, że kończyliśmy w momencie, kiedy wy dopiero zaczynaliście... Również to, że korzystaliśmy z tak "prostego" programu do montażu nie wynikało z braku ambicji, ale braku możliwości...
nadesłał gm dnia 16-11-2004, 19:33
[tożsamość niepotwierdzona]Błagam Szymon, nie przypieprzaj się.
nadesłał Kot Z Cheshire dnia 16-11-2004, 19:35
[tożsamość niepotwierdzona]Filmy można sciągać ze naszej OFICJALNEJ szkolnej strony http://bednarska.edu.pl/
nadesłał karolaug dnia 16-11-2004, 20:52
[tożsamość niepotwierdzona]Z naszej, a nie ZE naszej, Panie karolaug
nadesłał PURYSTA dnia 16-11-2004, 20:59
[tożsamość niepotwierdzona]A mi wogóle WASZA strona nie działa. Nie widziałem ejszcze anwet nowej strony ;-(
nadesłał Julek Barszczewski dnia 16-11-2004, 21:03
[tożsamość niepotwierdzona]Kocie z Cheshire, trzeba tez umiec zniesc krytyke, skoro wszyscy chwala, to nic sie nie stanie jak Szymon ich skrytykuje. zwlaszcza ze nie jest to krytyka na zasadzie "jestescie glupi".
nadesłał tentyp dnia 16-11-2004, 21:17
[tożsamość niepotwierdzona]Wydaje mi się, że można by było wstawić jakiegoś newsa na BednarSzoku o tym, że można już ściągnąć filmy z http://bednarska.edu.pl/. Bo chyba nie wszyscy o tym wiedzą...
nadesłał yen dnia 16-11-2004, 21:46
[tożsamość niepotwierdzona]haha musze powiedziec ze zaczyna mnie bawic to forum i ze jeszcze troche i zaczne sie bac tu pisac cokolwiek zeby potem poryju w szkole nie dostac... co do pana k. to zapraszamy aby cos zrobil z tymi pikselami. plik ma ze 30 mb, gdybysmy go zakodowali tak jak ja bym chial mialby z 50, za to ogladaloby sie go idealnie i nikt nie moglby nazekac na piksele. lukasz (w sumie troche go popieram bo teraz kazdy moze obejrzec filmy nie czekajac 2h) zdecydowal ze ma byc tak. no i git. wiadomo ze too z netu ale da sie obejrzec. co do pana gm. to raczej zaczynam was wlasnie podejrzewac o lenistwo. w koncu jaki brak mozliwosci? ja montowalem na tym sammym komputerze i jakos mialem mozliwosci... hmmmm jak to sie stalo? no nie wazne. za to kotu z cheshire to musze powiedziec ze chyba nie zna znaczenia slowa przypieprzac sie skoro mysli, ze ja wlasnie to robie... ps. a poza tym jest glupi i wali kupa (to wlasnie jest przypieprzanie sie)
nadesłał szymon dnia 17-11-2004, 08:18
[tożsamość niepotwierdzona]Tak szymonie, tylko ze ty zarzucasz grupie, która zaczyna się uczyć, że nie umie. Błagam...
nadesłał Kot dnia 17-11-2004, 09:24
[tożsamość niepotwierdzona]tylko kocie to moze miec tylko pozytywny efekt. Bo jezeli grupa slyszalaby tylko "ale fajny film" to ich rozwoj szedlby gorzej. A teraz przynajmniej wiedza, ze musza wlozyc wiecej pracy w montaz.
nadesłał tentyp dnia 17-11-2004, 16:20
[tożsamość niepotwierdzona]\
nadesłał Kot z Cheshire dnia 17-11-2004, 17:35
[tożsamość niepotwierdzona]Boże, co się dzieje z komentarzami? Miało być:

"Jako klasa medialna powinni miec "montaz" w malym palcu"
nadesłał Kot z Cheshire dnia 17-11-2004, 17:37
[tożsamość niepotwierdzona]co oczywiście było cytatem z Szymona.
nadesłał Kot z Cheshire dnia 17-11-2004, 17:38
[tożsamość niepotwierdzona]haha dzieki... wiem ze to moj cytat spoko nie? z tego co wiem mamy listopad wiec uczycie sie juz tych multimediow juz 3 miesiac... ja sie nie uwazam za bardzo zdolnego, a rozgryzienie adobe premiere zajelo mi z wiekszascia funkcji weekend... hmmm... moze ja jednak jestem zdolny? czy moze jednak to klasa miedialna jest jakas troszke oporna... ocencie sami...
nadesłał szymon dnia 17-11-2004, 18:36
[tożsamość niepotwierdzona]Czuję się w obowiązku usprawidliwienia nas. Połowę filmu montowaliśmy na komputerze, gdzie nie było i wręcz nie mogło być adobe premiere. Owszem część pracy robiliśmy na komputerze z adobe, jednak nie mieliśmy pewności czy uda się nam zająć ten komputer na wystarczająco długi do skończenia filmu okres czasu. A na multimediach nie uczyliśmy się jeszcze montażu, ale mamy zamiar to nadrobić...
P.S. nie wiem czy jesteś zdolny, ale z całą pewnością jesteś arogancki:)
nadesłał gm dnia 17-11-2004, 19:06
[tożsamość niepotwierdzona]I to nawet konstruktywny zamiar.

Gm, kim jesteś?
nadesłał Jasiek dnia 17-11-2004, 19:16
[tożsamość niepotwierdzona]Dodam od siebie, ze mi Adobe Premiere zajal dwa dluzsze podejscia =]
Tak wiec nie jest to 3dMax, tylko program w pelni user-friendly
nadesłał Dru dnia 17-11-2004, 23:36
[tożsamość niepotwierdzona]dokladnie drut... a co do gm to raczej nie powinienes sie usprawiedliwiac brakiem dostepu do tegoo programu bo na tym drugim komputerze to siedzieliscie raz przez 45 minut...
nadesłał szymon dnia 18-11-2004, 08:19
[tożsamość niepotwierdzona]Szymon, pokłady Twojej wiedzy są tak niespożyte, że aż czuję się zaniepokojona na myśl o tym, co jeszcze możesz o nas wiedzieć, a czego sami o sobie nie wiemy. Chyba, że bardziej obserwowałeś to, co my robimy niż to, co robiłeś sam albo, że nie zauważyłeś tego, że oprócz naszych powstały jeszcze 2 konkurencyjne filmy, które nie wzięły się z powietrza (bo zakładam jednak, ze się nie wzięły)...
nadesłał gm dnia 18-11-2004, 17:20
[tożsamość niepotwierdzona]no kurcze sluszne zalozenia naprawde. musze powiedziec ze jestem poruszony ze ktos mogl je wysnuc... to chyba dobrze o tobie swiadczy skoro mowi to czlowiek z tak niespozytymi pokladami wiedzy. nie? ps. a tak na powaznie to mysle ze wszystko miesci sie w jakze pieknym zdaniu (o kunia ale ja jestem intelektualista): "niewinni nie muszą się tłumaczyć..."
nadesłał szymon dnia 18-11-2004, 18:12
[tożsamość niepotwierdzona]Wydaje mi się, że gm wcale się nie tłumaczyła tylko starała się pokazać w jak dużym stopniu twoje "wspaniałe" wnioski są bez sensu. W dodatku pokazała, że chyba do końca nie wiesz o czym mówisz. Jeśli następnym razem będziesz chciał zarzucić coś komuś to się przynajmniej choć troche nad tym zastanów. Mam nadzieje, że to dla Ciebie nie za trudne...
nadesłał yen dnia 18-11-2004, 18:58
[tożsamość niepotwierdzona]Pochlebiasz mi Szymon! W takim razie przytoczę jeszcze kilka równie pięknych zdań: "Co innego jest złośliwie krytykować i zaczepiać, a co innego poprawiać i błędy prostować, podobnie jak pochwały różnią się od pochlebstw." (Mikołaj Kopernik)
"Łatwo jest bezkrytycznie krytykować." i mój faworyt: "Krytyka, to zemsta umysłów jałowych nad twórczymi."
nadesłał gm dnia 18-11-2004, 19:04
[tożsamość niepotwierdzona]"a tak na powaznie to mysle ze wszystko miesci sie w jakze pieknym zdaniu (o kunia ale ja jestem intelektualista): "niewinni nie muszą się tłumaczyć..." "

Które to zdanie jest bez sensu:-)
nadesłał Kot z Cheshire dnia 18-11-2004, 19:25
[tożsamość niepotwierdzona]"nie powinienes sie usprawiedliwiac brakiem dostepu do tegoo programu bo na tym drugim komputerze to siedzieliscie raz przez 45 minut..." - to zdanie jest bez sensu napisane dziś 8.19.

nadesłał yen dnia 18-11-2004, 19:28
[tożsamość niepotwierdzona]Wiem, że i tak nikt mi nie uwierzy, ale 2pac żyje(Ja w to wierzę)!!!
nadesłał craad dnia 19-11-2004, 19:12
[tożsamość niepotwierdzona]haha dobra to teraz mozemy sie zakladac kto pierwszy pojedzi mi porodzinie. czekam niecierpliwie... ps. zmieniam zdanie i uwazam ze film galmok zostal zmontowany idealnie, a klase multimedialnej powinnismy wystawic pomnik na srodku hallu za tak wiekopomne dzielo. to moze i fontanne uda sie przy okazji zbudowac co?
nadesłał szymon dnia 20-11-2004, 12:45
[tożsamość niepotwierdzona]Nie uważam, żebym Ci w jakikolwiek sposób ubliżała. Odpowiadam jedynie na Twoje zaczepki i prostuję Twoje "argumenty", które nie mają absolutnie żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Nigdy również nie powiedziałam, że Galmok był dobrze zmontowany, ale fontanna to całkiem niezły pomysł, co myślisz o fontannie imienia Szymona? Uważam, że pora zakończyć tę dyskusję, bo i tak nic z niej nie wynika, co nie oznacza, że kapituluję pod naporem Twojej wszechwiedzy...
nadesłał gm dnia 20-11-2004, 19:21
[tożsamość niepotwierdzona]haha dzieki. mam kolejne powiedzonko na ta okazje uslyszalem je od Kuby Rużyłło kiedy wbiegl peirwszy do autobusu i zajal ostatnie miejsce po tym jak sie klocilismy kto usiadzie powiedzial tylko "madry i tak wyjdzie na swoje..." i niech tak zostanie. co do fontanny to jestem za. jak ci sie tak podoba ten pomysl to mozesz wystosowac odpowiedni list do rady szkoly. ona ma miec podobno duzo pieniedzy na pomysly tego typu.
nadesłał szymon dnia 21-11-2004, 10:39
[tożsamość niepotwierdzona]"Mądrym może być tylko ten, kto sam siebie nie uważa za mądrego." (L. Tołstoj)
"Człowiek jest tak długo mądry, dopóki szuka mądrości. Jeżeli mniema, że ją już znalazł, wówczas staje się błaznem.", "Głupi mówi to, co wie; mądry zaś wie, co mówi"...
nadesłał gm dnia 21-11-2004, 12:36
[tożsamość niepotwierdzona]spoko pelne wyrazy szacunku.... na pierwszy rzut oka widac ze jestes z tej "elitarnej szkoly" moje gratulacje
nadesłał szymon dnia 26-11-2004, 23:14
[tożsamość niepotwierdzona]Szymon: już myślałam, że się obraziłeś i dlatego się nie odzywasz. Prawie mi brakowało Twoich jakże pouczających uwag i przemyśleń. Tradycyjnie mam cytat na tę okazję: "Gratulacje: najuprzejmiejsza forma zawiści":)


nadesłał gm dnia 27-11-2004, 14:55

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone