"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
27.09.2022, imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego
BednarSzok >> Bednar-propaganda.

Newsy


Bednar-propaganda.
by k [31.01.2006]
[Tytus]Tytus Izdebski, nauczyciel historii na Bednarskiej oraz były premier wysłał do nas list, w którym proponuje utworzenie przed czwartkowym zebraniem rodziców i uczniów klas trzecich gimnazjum zespołu popularyzującego wśród uczniów Raszyńskiej wybór liceum właśnie na Bednarskiej. Przypomnijmy, że od przyszłego roku szkolnego rusza wielokulturowe liceum im. Jacka Kuronia przy ul. Kłopotowskiego, więc wybór tegorocznych trzecioklasistów znacząco się powiększył. Czytaj...

Aktualizacja: Tytus Izdebski przeprowadził rozmowę z panią dyrektor Krystyną Starczewską i przesłał nam następujące wyjaśnienie:
Jan Wróbel - Dyrektor Bednarskiej został zaproszony na zebranie Zraszaczy w środę. Pani Dyrektor Starczewska wyjaśniła w rozmowie ze mną, że zaproszenie Bednarskiej na to zebranie było czymś od początku oczywistym, tylko odbyło się w ostatniej chwili, w środę, ze względu na brak czasu. Jeśli ktokolwiek mógłby pomyśleć - powiedziała Pani Starczewska - że na Raszyńskiej sugeruje się Zraszaczom wybór jakiejś szkoły średniej - nie jest to prawda. Jako nauczyciel Raszyńskiej i Bednarskiej przyjmuję te słowa z ufnością, radością i satysfakcją.


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[potwierdzony członek społeczności szkolnej](to tak jak w McDonald's. Wszystko na bednar-. haha!)
nadesłał [pusty] dnia 01-02-2006, 00:13
[potwierdzony członek społeczności szkolnej]bednarska moglaby pomyslec nad franchisingiem...:))
nadesłał guli dnia 01-02-2006, 09:41
[potwierdzony członek społeczności szkolnej]Tytusie, ja już się nauczyłem nie przyjmować z ufnością i radością wytłumaczeń, ze to jedynie przez nieszczęśliwe nieporozumienie i przykry zbieg okoliczności stało się coś nie w porządku. Na Raszyńskiej.
nadesłał Jasiek dnia 02-02-2006, 23:54
[potwierdzony członek społeczności szkolnej]W suimie to po kropce jest niepotrzebne (bo chociaż takie tłumaczenie jest bardzo charakterystyczne dla Dyrekcji Raszyńskiej, to jednak podobną zasadę można zastosować w każdej szkole;) )
nadesłał Jasiek dnia 02-02-2006, 23:57
[tożsamość niepotwierdzona]No własnie, niepotrzebne. W równym stopniu na bednarskiej.
nadesłał wstydzioch dnia 03-02-2006, 23:35

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone