"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
31.05.2023, imieniny Anieli, Feliksa, Kamili
BednarSzok >> Rada na Raszu

Newsy


Rada na Raszu
by Julek [29.11.2005]
[rada]W środę, 30 listopada o godzinie 17:30 na Raszyńskiej odbędzie się pierwsza Rada Szkoły tego terytorium nowej kadencji, a zarazem ostatnia Rada dawnej kadencji. Serdecznie zapraszamy wszystkich.
Obejrzyj skład nowej rady szkoły>>


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[potwierdzony członek społeczności szkolnej]Nie chcę oglądać składu nowej Rady Szkoły. Chcę przeczytać burliwą debatę nad akcją drogich uczniów na rzecz zablokowania na Bednarskiej prac społecznie użytecznych. Dla jasności dodam, że chciałbym ją przeczytać w odważnym BS. Ot, taki kaprys dyrektora, który zaczął urzędowanie od udzielenia tej redakcji wywiadu - a były to czasy, kiedy BS był przez wielu moich kolegów traktowany jak krętek biały.
nadesłał wrobel dnia 30-11-2005, 19:08
[potwierdzony członek społeczności szkolnej]Panie dyrektorze, rzecz nie w tym by blokowac prace spoleczne, tylko by wolontariat nie byl obowiazkowy i zeby nie wystawiano z niego ocen, bo to absurd. Dla przypomnienia wolontariat pochodzi od lacinskiego volo, co znaczy chce. :)
nadesłał kometa dnia 30-11-2005, 19:27

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone