"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
14.06.2024, imieniny Bazylego, Elizy, Justyny
BednarSzok >> Wigilia raz jeszcze

Newsy


Wigilia raz jeszcze
by lysiek [07.01.2005]
WigiliaKolejne (już drugie) posiedzenie Rady Szkoły Bednarskiej odbyło się 6 stycznia 2005 r. Jednym z najważniejszych zagadnień omawianych podczas Rady była Wigilia dla Absolwentów. W związku z kiepskim przepływem informacji i niską frekwencją byłych uczniów, Rada zadecydowała, iż zostanie ona powtórzona 21 stycznia (piątek), o godzinie 18.00.
Program imprezy przewiduje:
1)Wystąpienie dyrektora Wróbla (rzecz jasna na podeście w holu)
2)Pokaz filmów: „Jesus all around us" przygotowany przez grupę Multimediów Karoliny Makowieckiej i „Nauczyciele śpiewają kolędy" nagranego przez Bednarszok.
3)Dzielenie się opłatkiem.
4)Drobny poczęstunek.

Zwracamy się z wielką prośbą do tych z Was, którzy w jakikolwiek sposób mogą skontaktować się z Absolwentami, aby przekazali im informacje o nadchodzącym spotkaniu.

Podczas dalszej części posiedzenia, omawiana była też sprawa bezpieczeństwa na terenie Bednarskiej. Rada odrzuciła wniosek zarówno opłacenia umundurowanego ochraniarza w szkole jaki i systemu monitoringu. Poparła natomiast prośbę o pożyczkę i dotację dla drużyny curlingu, mającej reprezentantów w naszej szkole, w zamian za prezentację tego sportu uczniom (impreza odbędzie się już wkrótce). Łącznikiem między organami decyzyjnymi na obu terytoriach została Joanna Satanowska z Klawej Prywatki. Rada Bednarskiej nie sprecyzowała jeszcze swego stanowiska wobec reform waluty szkolnej, mających miejsce na Raszyńskiej.


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[tożsamość niepotwierdzona]Chciałabym w imieniu całej drużyny (która za wyjątkiem mnie jeszcze przebywa w Danii) złożyć gorące podziękowania Radzie Szkoły oraz panu dyrektorowi Wróblowi.
nadesłał Pinomc dnia 07-01-2005, 22:48
[tożsamość niepotwierdzona]Bez przesady, taka niska to ona nie była, ale każda okazja do spotkania jest dobra. Mam nadzieję, że stan nauczycielski będzie liczniej reprezentowany. Absolwenci bardzo chcięli spotkać się z Krysią. Myślę, że informacja nie tylko powinna dotrzeć do gości-absolwentów ale również do wszystkich uczących na obu terytoriach.Pozdrawiam i przepraszam za moją nieobecność na Radzie
nadesłał kwietnew dnia 07-01-2005, 23:27
[tożsamość niepotwierdzona]Na wigilii absolwentów będą najprawdopodobniej dodatkowo puszczane jasełka nauczycieli.
nadesłała asia dnia 07-01-2005, 23:27
[tożsamość niepotwierdzona]Reformę systemu Bednarowego ma dopiero przegłosować Sejm Rzeczpospolitej Szkolnej Obojga Terytoriów, więc trudno powiedzieć że dzieje się ona na Raszyńskiej, nawet jeśli na Bednarskiej system bednarowy jest tymczasowo zawieszony.
nadesłał Ludwik dnia 07-01-2005, 23:37
[tożsamość niepotwierdzona]I kiedy Rada Szkoły zamierza precyzować jeżeli ustawa ma być przyjęta w poniedziałek? :)
nadesłał Ludwik dnia 07-01-2005, 23:38
[tożsamość niepotwierdzona]Achtung! Achtung!

Podczas Wigilii sprzedawana będzie (przeze mnie) Bednarszokowa płyta z kolędami śpiewanymi przez nauczycieli (2zł) oraz płyta z multimedialnymi Jasełkami!
nadesłał Jasiek dnia 20-01-2005, 19:33
[tożsamość niepotwierdzona]Jak wigilia?
nadesłał Lobelio dnia 22-01-2005, 23:36

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone