"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
14.06.2024, imieniny Bazylego, Elizy, Justyny
BednarSzok >> Studniówka w Krainie Czarów

Newsy


Studniówka w Krainie Czarów
by Agata Stasińska [06.02.2005]
PolonezW sobotę wieczorem na Bednarskiej odbyła się studniówka Komórkowców. Tegorocznym tematem była "Alicja w Krainie Czarów". O dziewiętnastej z minutami w blasku reflektorów maturzyści odtańczyli poloneza. Następnie sala balowa na kilkanaście minut zamieniła się w teatr. Hatifnaty pod wodzą Marty Ługowskiej wystawiły przedstawienie "Po drugiej stronie" według scenariusza Ani Owsińskiej. W przedstawieniu zagrali głównie uczniowie klas drugich, ale także dyrektor Jan Wróbel, ostatnio często pojawiający się na scenie. Przedstawienie zostało zakończone piosenką odśpiewaną przez twórców i burzą oklasków publiczności.
Później wszyscy porozchodzili się. Część rozmawiała w stołówce, spora grupa słuchała koncertu Krzysia Staniendy. Gdy Krzyś skończył grać zaczęła się zabawa, która trwała do północy. Po jej zakończeniu Komórkowce udały się wynajętym autobusem miejskim na tzw. "after party".
W imieniu rocznika Komórkowców dziękuję wszystkim, którzy przygotowali dla nas tę studniówkę.
PS: Jeśli robiłeś zdjęcia podczas studniówki i masz je w formacie elektronicznym przekaż je do końca tygodnia Agacie Stasińskiej. Zostaną nagrane na płytę, która każdy maturzysta będzie mógł otrzymać za drobną opłatą.


K   O   M   E   N   T   A   R   Z   E
[potwierdzony członek społeczności szkolnej]Wcześniejsze komentarze.
nadesłał Ludwik dnia 07-02-2005, 00:06
[potwierdzony członek społeczności szkolnej]czy teatr studniówkowy mógłby stać się objazdowym i wystawić swe dzieło na Raszu?
nadesłała gum dnia 07-02-2005, 18:13
[potwierdzony członek społeczności szkolnej]Była by to zapewne bardzo duża operacja w związku z koniecznością przeniesienia wszystkich dekoracji (których jest zdaje się dużo) i koniecznością przemyślenia na nowo wykorzystania miejsca (Raszyńska nie ma chyba sceny, poza tym w przedstawieniu są elementy filmowe). Chyba łatwiej żeby raszyniacy przyjechali na Bednarską. Z tego co słyszałem mają się odbyć trzy pokazy.
nadesłał Ludwik dnia 07-02-2005, 18:28
[potwierdzony członek społeczności szkolnej]dobre i to. chętnie zobaczę.
nadesłała gum dnia 07-02-2005, 20:39
[tożsamość niepotwierdzona]Hej a bilety można kupować w sekretariacie na Bednarskiejpo 10 złoty każdy. Wystawiamy znowu "Po drugiej stronie"1, 2 i 3 marca. Pieniądze idą na Białoruską opozycyjną szkołę i chyba na ofiary tajfunu!
nadesłał spetroff dnia 10-02-2005, 11:06
[tożsamość niepotwierdzona] Ale naprawdę aktorzy byli zadziwieni każdym śmiechem na sali dziękujemy wam droga widownia bo na prawdę wiele osób z trupy straciło już wiarę w przedstawienie nasze jako coś co może się podobać.
Ja zaś bardzo czuję się aktorem po gratulacjach, które mi składano. Dziękuje Wam Wszystkim!
nadesłał spetroff dnia 10-02-2005, 11:08
[tożsamość niepotwierdzona]Czy już wiadomo o której godzinie będą pokazy?
nadesłał koko dnia 11-02-2005, 00:04

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone