"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
21.09.2021, imieniny Darii, Mateusza, Wawrzyńca
BednarSzok >> List Otwarty protestacyjny w sprawie lekceważenia przez Dyrekcję demokratycznych władz szkoły

List Otwarty protestacyjny w sprawie lekceważenia przez Dyrekcję demokratycznych władz szkoły

List Otwarty protestujący przeciwko lekceważeniu przez Dyrekcję demokratycznych władz szkoły

My, niżej podpisani obywatele Rzeczpospolitej Szkolnej Obojga Terytoriów, protestujemy przeciwko sposobowi wprowadzenia przez Dyrekcję testów na obecność narkotyków. Niezależnie od oceny samego pomysłu testów uważamy, że poprzez działania Dyrekcji ośmieszony został autorytet Sejmu, który planował 21 kwietnia podjąć decyzję odnośnie testów, ośmieszony został autorytet Sejmowej Komisji ds. testów, która nie została nawet poinformowana o działaniach Dyrekcji, ośmieszona została cała demokracja szkolna.
Rozpoczęcie badań na 5 dni przed terminem, w którym Sejm postanowił podjąć decyzję, jest stawianiem demokratycznych władz szkoły przed faktem dokonanym. Trudno oprzeć się wrażeniu, że Dyrekcja chce od Sejmu tylko potwierdzenia jej decyzji, co czyniłoby sejm RSOT instytucją czysto fasadową.
Jako członkowie społeczności Rzeczpospolitej Szkolnej uznajemy, że nie możemy bezczynnie przyglądać się, gdy takimi decyzjami rozsadzany jest system budowany przez nas od 15 lat.

BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone