"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
30.09.2023, imieniny Geraldy, Honoriusza, Wery
BednarSzok >> Raszyńska: Pisz newsy w serwisie BednarSzok.pl i zarabiaj bednary!

Raszyńska: Pisz newsy w serwisie BednarSzok.pl i zarabiaj bednary!

Nowa oferta BednarSzoku dla uczniów Raszyńskiej. Teraz możesz współtworzyć nas serwis przysyłając newsy i za każdym razem zarabiać bednary!

Jak?
Wejdź na BednarSzok. Zaloguj się przy pomocy szkolnego konta. Wybierz z menu odnośnik "dodaj newsa" i wklej treść napisanego przez siebie newsa do formularza. Za każdy tekst, który wykorzystamy na stronie głównej twoje konto internetowe automatycznie wzbogaci się o 5 bednarów!

Jak pisać newsy?
Newsy to teksty informujące o najnowszych wydarzeniach z życia szkoły. Mogą być zarówno zapowiedziami tego co dopiero ma nastąpić jak i sprawozdaniami. Staramy się żeby były możliwie obiektywne. Doskonałe materiały na news to wszelkiego rodzaju imprezy szkolne, wydarzenia, a także... każde posiedzenie Rady Szkoły.

O nas...
BednarSzok.pl to Niezależny Szkolny Serwis informacyjny istniejący od 1999 roku. Dostarczamy najświeższych informacji z Bednarskiej i Raszyńskiej. W tej chwili w naszym archiwum znajduje się ponad 800 newsów. Staliśmy się już częścią szkolnej tradycji.

Małym druczkiem...
  • Akcja dotyczy wyłącznie aktualnych uczniów gimnazjum i liceum z terytorium Raszyńska.
  • Liczą się tylko newsy wysłane po zalogowaniu się w serwisie.
  • Redakcja zastrzega sobie prawo do niezamieszczania newsa bez podania przyczyny. Bednarami wynagradzane są tylko te wykorzystane.
  • Akcja trwa do wyczerpania zapasu bednarów.

BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone