"BednarSzok" był Niezależnym Internetowym Serwisem Informacyjnym poświęconym Zespołowi Szkół "Bednarska". Działał w latach 1999-2006.
Poniższe informacje prezentowane są wyłącznie dla celów archiwalnych.
 
Szukasz oficjalnej strony Bednarskiej? www.bednarska.edu.pl
14.06.2024, imieniny Bazylego, Elizy, Justyny
BednarSzok >> Archiwum Bednarskiej 2000-2006

Newsy


Archiwum Bednarskiej 2000-2006
by Ludwik [05.02.2011, 18:05]
[BednarSzok]

Pierwszą wersję serwisu informacyjnego "BednarSzok" założyłem w roku szkolnym 1999/2000, będąc uczniem I klasy gimnazjum (wtedy jeszcze) przy ulicy Bednarskiej. Niestety nic się z niej nie zachowało (pamiętam tylko, że była cała we fioletowe cegiełki). W kolejnym roku szkolnym do projektu przyłączyli się Janek "Regis" Kondratowicz i Marcin "Guli" Rossa. Powstała druga (zielona) wersja "BednarSzoku". Newsy z niej rozpoczynają nasze obecne archiwum. W kolejnym roku szkolnym Regis i Guli stworzyli III odsłonę BednarSzoku, która była początkiem tego co istnieje do dziś.

Przez redakcję "BednarSzoku" przewinęły się dziesiątki osób, wśród nich Jędrek "Hobbit" Sokołowski, Andrzej "Lobelio" Kozicki, Krzyś Pacewicz, Krzyś Rowiński, Finka Heynemann, Julian Barszczewski, Ola Borkowska, Bartek Tarnowski, Agata Stasińska, Michał Modlinger i Jasiek Wasilewski. Działalność "BednarSzoku" wygasła pod koniec roku szkolnego 2005/2006, gdy zdałem maturę i opuściłem liceum (przynajmniej jako uczeń).

Przez ten czas "BednarSzok" był świadkiem wielu zmian i wydarzeń w Zespole Szkół. Sam również rozwijał się, przeżywał wzloty i upadki. Jeśli chcesz prześledzić historię tych kilku lat możesz skorzystać z naszej wyszukiwarki, przejrzeć pełne archiwum (znajdują się z nim 832 newsy) lub zacząć od przejrzenia poniżej ułożonych tematycznie odnośników do wybranych postów.

BednarSzok zawsze był społecznością, więc jeśli zechcesz naprawdę się wgłębić czeka na Ciebie również 18 534 komentarzy ;)

Przyjemnego przeglądania!
Ludwik Trammer
były redaktor naczelny

Imprezy Szkolne

Szkoła w mediach

Demokracja SzkolnaK   O   M   E   N   T   A   R   Z   E

D  O  D  A  J    K  O  M  E  N  T  A  R  Z
Aby dodać komentarz zaloguj się lub napisz jako gość. Zalogowanie się jest wysoce zalecane.

UWAGA! Prawdopodobnie posiadasz już konto przy pomocy którego możesz się zalogować. Szczegóły...
BednarSzok.pl 1999 - 2006
Pewne prawa zastrzeżone